Kars’ta Güven Huzur Uygulaması

Kars’ta Güven Huzur Uygulaması

Vali Türker Öksüz, tüm Türkiye’de uygulanmakta olan 2019 yılının ikinci “Güven Huzur Uygulaması”nı Kars’ta başlattı.

Kars’ta Güven Huzur Uygulaması


Kars’ta Güven Huzur Uygulaması

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Vali Türker Öksüz, tüm Türkiye’de uygulanmakta olan 2019 yılının ikinci “Güven Huzur Uygulaması”nı Kars’ta başlattı.

İl Emniyet Müdürlüğü’nde uygulamaya katılacak olan güvenlik güçlerine hitaben bir konuşma yapan Vali Öksüz; Nevruz etkinliklerinin huzur ve güven ortamında geçmesinin sağlanması, suç işleyebilecek kişilerin tespit edilerek yakalanması, her zaman ve her yerde güvenlik güçlerimizin varlığını vatandaşa hissettirerek alanda görünür olunması amacıyla, suç delillerinin ele geçirilmesi için ülkemiz genelinde 81 ilde eş zamanlı olarak bugün ilimizde de Türkiye Güven Huzur uygulaması yapılacağını belirterek, uygulamaya katılacak güvenlik güçlerine başarılar diledi.

Vali Türker Öksüz, “ Bizim kolluk güçleri olarak görevimiz, vatandaşlarımızın huzurlu ve güvenli bir yaşam sürmesi, günlük hayatında rahat ve huzurlu olmasıdır. Kolluk güçleri olarak sizler çok önemli bir görevi icra ediyorsunuz. Sizlerin üstün gayreti ve fedakârlığıyla, vatandaşlarımız huzur içerisinde uyuyabiliyorlar, yaşamlarını idame ettiriyorlar. Önümüzde bir seçim süreci ve 21 Mart Nevruz etkinlikleri var. Bugünü istismar ederek vatandaşlarımızın huzurunu bozmak isteyenler olabilir. Amacımız bunlara fırsat vermemektir. Seçimleri de sağlıklı bir biçimde, vatandaşlarımızın iradesini sağlıklı bir şekilde sandığa yansıyacak mahiyette sürmesine katkıda bulunmaktır. Diğer yandan narkotik, terör, düzensiz göç, asayiş suçları, kaçakçılık faaliyetleri gibi suçların önlenmesi, aranan şahısların yakalanması ve adalete teslim edilmesi, uygulamamızın en önemli hedefleridir. Dolayısıyla, yağacağımız bu huzur-güven uygulamasıyla vatandaşlarımızın, ilimizin huzuruna katkıda bulunacaksınız. Polisimiz ve Jandarmamız vatanın her karış toprağında vatandaşımızın huzur ve güveliği için var. İnşallah huzur-güven uygulamamızı her yerde kazasız belasız sürdürürüz. Yolunuz açık olsun, başarılar iliyorum, Allah yardımcınız olsun.” şeklinde konuştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK
Bu Haberin Manşeti :

Kars’ta Güven Huzur Uygulaması
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Kars’ta Güven Huzur Uygulaması haberleri  kars haberleri  kars valisi haberleri  kars haber haberleri  huzur uygulaması haberleri   
<< Önceki Haber Kars’ta Güven Huzur Uygulaması Sonraki Haber >>

Kars’ta Güven Huzur Uygulaması

DMCA.com Protection Status

Kars’ta Güven Huzur Uygulaması

  Yukleme: 0.062488