Kars’ta Mezuniyet Töreni

"Kars’ta Mezuniyet Töreni"

Kars Anadolu İmam-Hatip Lisesi 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında mezun olacak 12. Sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi. 45’incisi düzenlenen mezuniyet töreni renkli görüntülere sahne oldu.

Kars’ta Mezuniyet Töreni

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezuniyet Heyecanı

Kars Anadolu İmam-Hatip Lisesi 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında mezun olacak 12. Sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi. 45’incisi düzenlenen mezuniyet töreni renkli görüntülere sahne oldu.

Kars Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü çok amaçlı konferans salonunda 10.00 ile 12.00 saatleri arasında gerçekleşen mezuniyet programı Kur’an-ı Kerim tilaveti, ilahiler, semazen gösterisi, musiki dinletisi, oratoryo gösterisi, mehteran gösterisi, temsili diploma teslimi ve kep atma töreni şeklinde gerçekleştirildi. Program, gelen misafirler ve veliler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı ve beğeniyle izlendi. Öğrencilerin programda sergiledikleri performansları göz doldurdu.

Okul idaresi, “Bizleri bu anlamlı günde yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür ediyor, Programın düzenlemesinde emeği olan başta İHL meslek dersleri öğretmenleri olmak üzere tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz” mesajını paylaştı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.219939