TSK’da nöbet Değişimi

"TSK’da nöbet Değişimi"

TSK MEHMETÇİK VAKFI ERZURUM TEMSİLCİLİĞİ’NDE NÖBET DEĞİŞİMİ

TSK’da nöbet Değişimi

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

TSK MEHMETÇİK VAKFI ERZURUM TEMSİLCİLİĞİ’NDE NÖBET DEĞİŞİMİ

TSK Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilcisi olarak görev süresini dolduran Emekli Topçu Albay Sabri Topdağı’nın yerine Emekli İstihbarat Albay Alp Arslan Eryılmaz görevlendirildi.

Temsilcilikte yapılan devir teslimde görevi devreden Topdağı şunları söyledi:

“Üç yıldır büyük heyecan ve gururla sürdürdüğüm Vakıf Temsilciliği görevimi, daha önce 9’uncu Kolordu Karargâhında birlikte çalıştığımız, çalışma disiplinine, üstün görev anlayışına yakinen şahit olduğum bir silah arkadaşıma devrediyor olmamın huzurunu yaşıyorum. Herkese nasip olmayacak böylesine ulvi bir görevi hakkıyla yapacağına, şehit ailelerimizin, malul ve gazi Mehmetçiklerimizin hayır dualarını alacağına inancım tamdır. ‘Türk Silahlı Kuvvetlerinde vatani görevini yerine getirirken; şehit olan veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçiklerin bakmakla yükümlü oldukları yakınlarına, gazi ve engelli Mehmetçikler ile çocuklarına sağlamakta olduğu sosyal ve ekonomik desteği artırarak yükseltmek’ olan Vakıf hedefinin gerçekleştirilmesi yönünde tüm gücüyle çalışacağına ve mesai mefhumu gözetmeksizin çaba göstereceğine içtenlikle inandığım silah arkadaşım Emekli Albay Alp Arslan ERYILMAZ’a sağlık içinde üstün başarılar diliyorum” dedi.

Görevi devralan yeni temsilci Emekli Albay Alp Arslan Eryılmaz ise bu güne kadar yaptığı başarılı hizmetler nedeniyle Emekli Albay Sabri Topdağı’ya teşekkür ederek bundan sonraki yaşamında sağlık ve başarılar diledi.

Topdağı, TSK Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilciliği görevini teslim ettikten sonra da şunları söyleyerek veda etti:

“Görev sürem içerisinde destek ve yardımlarını esirgemeyen; çok değerli basın mensuplarımıza, saygıdeğer vefakâr bağışçılarımıza, Mehmetçik Vakfı ailemize, gayretimizi her zaman takdirle karşılayan, teşekkürlerini ve dualarını esirgemeyen şehit ve gazi Mehmetçik ailelerimize ve geleceğimizin teminatı, Vakfımızın hayırlı evlatları şehit ve gazi çocuklarımıza kalb-i şükranlarımı sunuyor, veda ediyorum…”

(BA-BA-S) ERZURUM (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.246369