• 22 Ağustos 2019 Perşembe

Giresun Valisi Vatandaşla Buluştu

"Giresun Valisi Vatandaşla Buluştu"

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları bu hafta vatandaşla buluşma toplantılarına İlimiz Merkez Mesudiye ve Karaali köyü toplantılarıyla devam etti.

Giresun Valisi Vatandaşla Buluştu

KAFKAS HABER AJANSI

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları bu hafta vatandaşla buluşma toplantılarına İlimiz Merkez Mesudiye ve Karaali köyü toplantılarıyla devam etti.

Vali Sarıfakıoğulları başkanlığında her Çarşamba olduğu gibi bu Çarşamba da “Vatandaş Buluşmaları” adı altında toplantılar yapıldı.

18 Nisan Çarşamba günü saat 14:00’de Giresun Merkez Mesudiye Köyü Muhtar ve köy sakinleri ile Mesudiye Köyü Taşhan mevkiindeki Köy Konağında, ardından  saat 15:30'da da Karaali Köyü Muhtar ve köy sakinleri ile Erimez Hakkı Dayı Restoranda bir araya geldi.

Köylerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Vali Sarıfakıoğulları, toplantı öncesi kendisini karşılayan vatandaşlarla tek tek selamlaşarak, ayaküstü sohbet etti. Vatandaşların hal ve hatırlarını sordu.

Karşılamanın ardından toplantıya geçen Vali Sarıfakıoğulları, "Giresun merkezde 28 mahallemizde bu vatandaşla buluşma toplantılarını gerçekleştirdik. Yaklaşık 6 ay gibi bir zaman zarfında tüm daire müdürlerimizle birlikte ziyaret ettik. Yaklaşık 3 aydır da köylerimizi ziyaret ediyor, vatandaşlarla bir araya geliyor, çözüm olmak amacıyla sıkıntılarını dinliyoruz. Hem köyümüzün hem de şahısların sıkıntılarını dinliyoruz. Sizlerin derdi bizim derdimiz. Sizlerin sıkıntısı bizlerin sıkıntısı. Bizim kapımızda yüreğimizde herkese Allah rızası için sonuna kadar açık. Biz vatandaşımızı dinleriz, hem de ayağına gidip yerinde dinleriz. Sıkıntılarınızı çözmek için bütçe imkânlarını zorlayarak çözmeye çalışıyoruz. Sizler burada dile getirdiği sorunları takip ederiz, imkanlar ölçüsünde çözüme kavuştururuz.”dedi.

 Konuşmanın ardından Vali Sarıfakıoğulları, Mesudiye ve Karaali Köylerindeki vatandaşların dile getirdiği sorun ve sıkıntıları dinledi.

(BA-BA-S) GİRESUN (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.219852