• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

Gökhan Turan’ın mevlit kandili mesajı

"Gökhan Turan’ın mevlit kandili mesajı"

AK Parti Kars Belediye Başkan aday adayı Gökhan Turan’ın mevlit kandili mesajı

Gökhan Turan’ın mevlit kandili mesajı

KAFKAS HABER AJANSI

AK Parti Kars Belediye Başkan aday adayı Gökhan Turan’ın mevlit kandili mesajı

Turan, Mevlid Kandili dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak tüm İslam aleminin kandilini kutladı.

Turan, bu mübarek gecenin Peygamber Efendimiz Hz Muhammed’in (sav)  dünyayı şereflendirdiği gece olması dolayısıyla İslam Alemi için büyük önem taşıdığına vurgu yaparak, “maalesef bugün, tüm insanlık Hz. Peygamberin (sav)  rehberliğine her zamankinden daha fazla muhtaçtır, başta Ortadoğu’da olmak üzere dünyanın değişik noktalarında mazlum halklar zulüm görmekte ve insanlık buna seyirci kalmaktadır. Tüm insanlık her zamankinden daha fazla sefkat, merhamet, sevgi ve saygıya muhtaç. Bizler inanıyoruz ki insanlık ancak Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed (Sav) in daha iyi anlaşılmasıyla kurtuluşa erecektir. Bu mübarek gecenin Arakan ve Suriye başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında zulüm gören insanların kurtuluşuna vesile olmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin ve Karslı hemşehrilerimin Mevlit Kandilini en kalbi duygularımla kutluyor, saygılar sunuyorum.”

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI        

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.286027