Gökhan Yılmaz, 15 Temmuz MİDDER Kars Şube Başkanı Oldu

"Gökhan Yılmaz, 15 Temmuz MİDDER Kars Şube Başkanı Oldu"

Karslı FETÖ mağduru İşadamı Gökhan Yılmaz, 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Kars Şube Başkanlığı'na seçildi.

Gökhan Yılmaz, 15 Temmuz MİDDER Kars Şube Başkanı Oldu

KAFKAS HABER AJANSI

Karslı FETÖ mağduru İşadamı Gökhan Yılmaz, 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Kars Şube Başkanlığı'na seçildi.

Ankara Etimesgut Belediyesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen 2. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında, Kars Şube Başkanlığı'na Karslı İş Adamı FETÖ mağduru Gökhan Yılmaz seçildi. Gökhan Yılmaz'ın başkanlık mazbatasını vekaleten başkan yardımcısı seçilen İsmail Turan aldı.

Derneğin Kars Şube'sinin bu hafta içerisinde Kars Valiliği'ne yasal başvuruların yapılarak hizmete açılması için gerekli resmi işlemlerin başlayacağı bildirildi.

15 TEMMUZ MİLLİ İRADE VE DEMOKRASİ DERNEĞİ KURULUŞ NEDENİ

Aziz Türk milletinin kanında, canında, ruhunda demokrasi, özgürlük ve bağımsızlık ruhu vardır.15 Temmuz Darbe girişiminde bulunan vatan hainleri de Türk milletinden büyük ders almıştır.

15 Temmuz bu ülke için önemli tarihlerin biri olmasının yanında belki de uzun yıllar sürecek bir mücadelenin de ateşleyicisi olmuştur. Ülkemize dışarıdan ve içeriden musallat olmuş bütün lanetli düşüncelere ve düşmanlara karşı bir olmanın, diri olmanın bütün olmanın en büyük sebebi olmuştur. O gece bu ülke için gözünü kırpmadan hayatını feda eden kahramanların gelecek nesillere kalan emanetidir bu ülke.

İşte 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği de bu düşünce ile kurulmuş ve kahramanların mirasını gelecek nesillere aktarıp yaşatmak en önemli gayesi olduğunu düşünerek bu yola girmiştir. Hepimize, bu ülkeyi oluşturan bütün insanlara düşen yegane ve en önemli görev şehitlerin neden hayatlarını verdiklerini aklımızdan çıkarmamamız ve bundan sonra her zaman vatan için mücadele etme azmimizin en yüksekte olması düşüncesidir.

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Vatan, millet, bayrak ve din sevgisini yaşayarak vatanımıza ve milletimize hizmet edecektir.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.222124