• 20 Temmuz 2019 Cumartesi

Göksal Toksoy teşekkür etti

"Göksal Toksoy teşekkür etti"

Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, teşekkür mesajı yayınladı.

Göksal Toksoy teşekkür etti

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, teşekkür mesajı yayınladı.

Büyük bir heyecanla ve gururla yürüttüğüm Sarıkamış Belediye Başkanı gibi onurlu bir görevi tekrar Aday olarak bize layık gören Başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'a, Genel Başkan Yardımcılarımıza ve Görevli Komisyon Üyelerimize, 65.Hükümette UDH Bakanlığı yapmış MKYK üyemiz Milletvekilimiz Sayın Ahmet Arslan'a, Tarım, Orman ve Köyişleri Meclis Komisyon Başkanımız Milletvekilimiz Prof.Dr.Yunus Kılıç'a, İl Başkanımız Sayın Adem Çalkin'a ve teşkilatına, İlçe Baskanimiz sayin Serkant Aykul ve Teşkilatına, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üyelerimize, İl ve İlçemiz Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetimlerine, Köy ve Mahalle Muhtarlarımıza, STK Temsilcilerine, ilk günden itibaren bize sahip çıkan ve desteklerini hiç esirgemeyen tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.230551