• 24 Ağustos 2019 Cumartesi

Greko-Romen Güreş Milli Takımımız Zagrep’te

"Greko-Romen Güreş Milli Takımımız Zagrep’te"

Greko-Romen güreş milli takımımız 8-10 Şubat tarihleri arasında Zagreb’de düzenlenecek olan 2019 Grand Prix şampiyonası için Hırvatistan’ın Zagrep kentine gitti.

Greko-Romen Güreş Milli Takımımız Zagrep’te

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Greko-Romen güreş milli takımımız 8-10 Şubat tarihleri arasında Zagreb’de düzenlenecek olan 2019 Grand Prix şampiyonası için Hırvatistan’ın Zagrep kentine gitti. Dünya şampiyonasına puan veren bu önemli turnuvada ülkemizi temsil edecek olan güreşçiler şunlar:

55 Kilo:Doğuş Ayazcı, Ekrem Öztürk, Cihat Liman 60 Kilo: Kerem Kamal, 67 Kilo:Volkan Çakıl, Enes Başar, Abdulsamet Başar, 72 Kilo: Cengiz Arslan, Selçuk Can, 77 Kilo: Furkan Bayrak, Yunus Emre Başar, 82 Kilo: Emrah Kuş, Burhan Akbudak, 87 Kilo: Doğan Göktaş, Ali Cengiz, 97 Kilo: Süleyman Demirci, Abdulkadir Çebi, 130 Kilo: Osman Yıldırım

Antrenörler: Serkan Özden, Remzi Öztürk, Akif Canbaş. Milliler 11 Şubat tarihinde yurda dönecek.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.230136