• 24 Temmuz 2019 Çarşamba

Grekoromen Genç Milli Takım Kampına Ziyaret

"Grekoromen Genç Milli Takım Kampına Ziyaret"

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, 18 -23 Eylül tarihlerinde Slovakya’da düzenlenecek olan Gençler Dünya güreş şampiyonasına Bolu Aladağ’da hazırlanan milli takım kampını ziyaret etti.

Grekoromen Genç Milli Takım Kampına Ziyaret

KAFKAS HABER AJANSI

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, 18 -23 Eylül tarihlerinde Slovakya’da düzenlenecek olan Gençler Dünya güreş şampiyonasına Bolu Aladağ’da hazırlanan milli takım kampını ziyaret etti. İlk olarak teknik heyetle takımın son durumu hakkında toplantı yapan Musa Aydın, tüm sikletlerdeki güreşçiler hakkında bilgi aldı. Son yapılan Avrupa şampiyonasındaki eksiklikleri anlatan Aydın, Dünya şampiyonasında daha başarılı olmaları gerektiğini söyledi. Başkan Musa Aydın, ardından Milli takımın antrenmanını takip ederek güreşçilerle bir süre sohbet etti ve onlarla toplu fotoğraf çektirdi.

Kamp çalışmaları hakkında bilgiler veren Teknik Direktör Mustafa Berber, şu ana kadar hazırlıkların son derece verimli geçtiğini belirterek “8 Ağustos tarihinden bu yana Bolu Aladağ’da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Avrupa güreş şampiyonasındaki eksik yönlerimizi tüm teknik heyet olarak tek tek tespit ettik. Şu an çalışmalarımızı o yönde yoğunlaştırdık. Dünya şampiyonasında çok daha başarılı olacağımızı söyleyebilirim” dedi. Grekoromen genç milli takımımız hazırlıklarını 19 Ağustos tarihine kadar Bolu Aladağ’da sürdürecek. Milliler Dünya şampiyonası öncesindeki son hazırlık kampını 30 Ağustos -15 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da yapacak.

(BA-BA-S) BOLU (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.227247