Güçlü Optik İşletmecisi Mustafa Özcan Dolunay Derneği’ni ziyaret etti

Güçlü Optik İşletmecisi Mustafa Özcan Dolunay Derneği’ni ziyaret etti

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Gazi Ahmet Muhtar Paşa Caddesi (Cumhuriyet Lisesi Karşısı) No: 244 Kars adresinde hizmet veren Güçlü Optik İşletmecisi Mustafa Özcan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Dolunay Derneği’ni ziyaret etti.

Derneğin Engelliler Birim Başkanı Faruk Ocak, dernek yönetimi ve üyeleriyle tek tek tokalaşan Mustafa Özcan, herkesin aslında birer engelli adayı olduğunu söyleyerek engellilerin yılın her günü hatırlanması gerektiğini belirtti.

Özcan, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü kutlama değil; bir farkındalık günüdür. Bir toplumun, bir kentin gelişmişlik göstergelerinden bir tanesi de engelli vatandaşlara verdiği değerdir. Engel, aslında sadece zihinlerde var olan bir kavramdır. En büyük engeller zihinde ve kalptedir. Bunların dışında yer alan engelleri sevgi ve dayanışma ile aşmak mümkündür. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla toplumun her kesimiyle ilgili farkındalıklarımızın arttığı olduğu günler diliyorum” dedi.

Faruk Ocak da Mustafa Özcan’a bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

  • 2 / 1

  • 2 / 2

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.