KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
24 Kasým Öðretmenler Günü etkinlikleri
Anasayfaya Dn Tm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
24 Kasým Öðretmenler Günü etkinlikleri - Kars Milli Eðitim Müdürlüðü; 24 Kasým Öðretmen Günü nedeniyle bir dizi etkinlik düzenliyor
2012-11-23 - 19:11
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas
24 Kasým Öðretmenler Günü etkinlikleri
 
Kars Milli Eðitim Müdürlüðü; 24 Kasým Öðretmen Günü nedeniyle bir dizi etkinlik düzenliyor. Yarýn (24 Kasým 201) sabah saatlerinde Kars Þehitliðini ziyaretle baþlayan olan programda 09.00’da baþlayacak ve Ýmam Hatip Lisesi din dersi öðretmenleri ve bir grup öðrenci ziyarette Kur’an-ý Kerim’den ayetler okuyup dua edecekler.
 
Çelenk Koyma Töreni ise Valilik Binasý Önünde saat: 09.45’de baþlayacak. Milli Eðitim Müdür Yardýmcýlarý, Þube Müdürleri, Eðitim Denetmen Baþkaný, Eðitim Denetmenleri, Müdürlüðe Baðlý Kurum Müdürleri, Ýlkokul, Ortaokul ve Liselerin müdürleri, müdür yardýmcýlarý idareciler ve 10 öðretmen Bayrak-flamalarý her okuldan 25 öðrenci ile Atatürk Anýtý önündeki yerlerini almýþ olacaklar. Saat: 10.00’da da Milli Eðitim Müdürlüðü’nce, Atatürk Anýtý’na çelenk konulacak, saygý Duruþu ve Ýstiklal Marþý eþliðinde þanlý Bayraðýmýz göndere çekilecek.
 
Çelenk koyma törenine; Gazi Ahmet Muhtar Paþa Endüstri Meslek Lisesi, Cumhuriyet Lisesi, Ýmam Hatip Orta Okulu Cumhuriyet Ýlkokulu, Müdürleri katýlacaklar.
 
TEBRÝKLERÝN KABULÜ
Ayrýca, Milli Eðitim Müdürü Yýldýrým Alkýþ ve makamýnda ziyaretçileri kabul edecek. Ardýndan da Milli Eðitim Müdürü Yýldýrým Alkýþ’ýn baþkanlýðýnda bir heyet, Vali Eyüp Tepe’yi makamýnda ziyaret edecekler.
 
Kutlama töreni saat 10.45’de Halk Eðitim Merkezi ASO Müdürlüðü Çok Amaçlý Salonu’da devam edecek. Milli Eðitim Müdür Yardýmcýlarý, Þube Müdürleri, Eðitim Denetmeni, Baþkaný, Eðitim Denetmenleri, Müdürlüðe Baðlý Kurum Müdürleri, Ýlkokul, Ortaokul ve Liselerin müdürleri, müdür yardýmcýlarý tüm öðretmenler bu programa katýlacaklar.
 
Slayt Gösterimi eþliðinde Saygý Duruþu ve Ýstiklal Marþý okunacak. Öðretmenlik mesleðine yeni baþlayanlar adýna bir öðretmenin konuþmasýnýn ardýndan Emekli öðretmenler adýna bir emekli öðretmen konuþma yapacak. Milli Eðitim Müdürü Yýldýrým Alkýþ’ýn günün anlam ve önemini belirten konuþmasýndan sonra da Vali Eyüp Tepe, öðretmenlere hitap edecek.
 
Þiirlerin okunmasý, Mesleðe yeni baþlayan öðretmenlerin AND içme töreni, yarýþmalarda dereceye giren öðretmen ve öðrencilere ödüllerin verilmesi ve Müzik öðretmenlerinden oluþan grubun müzik dinletisinin ardýndan program sona erecek.
(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA)


 


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 1704 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

KAKÜV’de Futsal Turnuvasý Ciritte heyecanlý anlar ‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý... Kars Muhteþem Bir Cirit Gösterisine hazýrlanýyor Erzurum MNG AVM’ye Ödül Kaðýzman Müftülüðünden Hafýzlýk Ýcazet Töreni Iðdýr’da Yakalanan DEAÞ Terör Örgütü Üyesi Tutuklandý Kars TDP’den sinema etkinliði PKK/KCK operasyonunda 5 kiþi tutuklandý Kars’ta AK Parti’nin Yeni Kadýn Kollarý Baþkaný Sevim Arslanoðlu KARPAT’ýn Hedefleri ve Misyonu Seyfullah Türksoy’un Biyografisi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır