KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
KATSO 5 Yıldızlı Oda Olma Gururunu Yaşadı
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KATSO 5 Yıldızlı Oda Olma Gururunu Yaşadı
2017-02-28 - 14:52
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 KATSO 5 Yıldızlı Oda Olma Gururunu Yaşadı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Twitter sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: @kafkasajans

Facebook sayfamızı takip için bu linke tıklayınız: https://www.facebook.com/Kafkas-Haber-Ajans%C4%B1-109128249159175/

Hizmet kalitesini her geçen gün arttıran Kars Ticaret ve Sanayi Odası yapmış olduğu çalışmalar ile Akreditasyon belgesini alarak 5 yıldızlı Oda seviyesine ulaştığını tescilledi.

12. Dönem Akreditasyon Sertifika Töreni, TOBB’un ev sahipliğinde, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent TÜFENKCİ’nin teşrifleri, milletvekilleri ve çok sayıda Oda-Borsa Başkanları ve temsilcilerinin katılımıyla 24 Şubat 2017 tarihinde TOBB İkiz Kuleler-Ankara’da gerçekleştirildi.

Kars Ticaret ve Sanayi Odası, TOBB Akreditasyon Kurulu tarafından Akreditasyon kriterlerini yerine getirmesi sebebiyle AKREDİTE ODA olarak belgelendirildi.

Törene Kars Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Yönetim Kurulu Başkanı Fahri ÖTEGEN, Meclis Üyesi Erkan ÜSTÜNYER, Genel Sekreter Aliekber TURAN ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İbrahim ÇANTAY Katıldı.

Törenin açılış konuşmasında TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU: “26 Oda ve Borsa’mız daha, 5 yıldız kapsamına girmeye hak kazandı. Akredite olan Oda/Borsa sayımız 250'ye ulaştı. 5 yıldızlı olan Oda-Borsalarımız, hizmet kalitesi anlamında, Londra'daki, Paris'teki, Berlin'deki Oda-Borsalar seviyesine ulaşmış durumda. Onlar üyelerine hangi standartta hizmet veriyorsa, bu oda ve borsalar da, minimum aynı seviyede hizmet veriyorlar” dedi. Yapılan düzenlemelerle yeni istihdamda işveren yükünün hafifletildiğini vurgulayan Hisarcıklıoğlu, bunun büyük bir avantaj olduğunu belirtti. Hisarcıklıoğlu, camialarına yakışan kalitede ve aktif çalışmaları gerektiğini ifade ederek, "Çünkü bizim en büyük zenginlik kaynağımız, toprağın altındaki taşlarda değil, üstündeki başlarda. Yani girişimcilerimiz, tüccar ve sanayicilerimiz" şeklinde konuştu.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent TÜFENKCİ ise konuşmasında, reel sektörü oda ve borsaların temsil ettiğini; yapılan çalışmaların sürekli olarak reel sektörün önünü açma şeklinde geliştirildiğini ifade etti. Konuşmaların ardından akredite olan oda ve borsalara sertifikaları verildi.

5 yıldızlı Oda olma gururunu Akreditasyon Sertifikasını ve plaketini alarak taçlandıran KATSO’ya Akreditasyon ödülleri TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından verildi.

Törenin ardından konuşma yapan KATSO Başkanı Fahri Ötegen; “2013 yılında devraldığımız Kars Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı süresince Odamızda eksik gördüğümüz tüm alanlarda iyileştirme yolu izledik. Öncelikli olarak Odamızın fiziki şartlarını iyileştirdik, üyelerimize sunulan hizmet kalitesini iyileştirmek adına çok zorlu ve meşakkatli süreçler yaşayarak Odamızın gelişmesine katkı sağladık. apmış olduğumuz bu çalışmalarla yetinmeyerek Odamızı Avrupa Birliği ülkelerindeki Odalar ile aynı seviyeye getirme hedefi ile 12. Dönem Akreditasyon sürecine başvurduk. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından başvurumuz kabul edildi ve Odamızı 5 yıldızlı Oda seviyesine ulaştırmak amacı ile çalışmalarımızı başlattık. Zorlu ve yoğun bir çalışma sürecinin ardından bugüne kadar göstermiş olduğumuz çalışma gayretlerimizi Akreditasyon Sertifikası ve plaketi alarak taçlandırmanın gururunu yaşadık. yelerimize sunulan hizmetin kalitesini arttırmak adına çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir. Kars Ticaret ve Sanayi Odası sürekli gelişen ve yenilikçi Oda olma özelliğini her zaman koruyacaktır.” İfadelerine yer verdi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI – BEDİR ALTUNOK

 KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 8116 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

İran Matematik Olimpiyatı Mega projeler en şiddetli depremlere bile dayanıklı Kars Belediye Başkanı kaldırımda işçilerle kahvaltı yaptı Yücel Üzeyir: Kars Yeniden Bal Cennetine Dönüşsün Tolga Yüce TGRT EU’nun Canlı Yayın konuğu Büyükşehir İlçelerin Altyapısını Yeniliyor Hollandadan Kağızmanlı öğrencilere çanta Iğdır’da PKK/KCK Propogandası:15 Gözaltı Ural Aküzüm ile Spor Üzerine Röportaj 953 Yıl Önce Kars’ta Doğan Türk’ün Güneşi Çengilli Kilisesi ayakta zor duruyor Kars’a fındık büyüklügünde dolu yagdı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı
Arpaçay’da Feci Kaza: 2 Ölü 4 Yaralı

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Tan Ofset San.Tic.'nin Kurulusudur. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır