KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Türk Milliyetçilerinin Vatan Nöbeti
Anasayfaya Dn Tm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk Milliyetçilerinin Vatan Nöbeti
2017-07-15 - 15:31
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

 Türk Milliyetçilerinin Vatan Nöbeti

Kulaðýna Ezan okunduðu gün baþlar, bedenin toprak olduðu gün sona erer.

Türkiye Kamu Çalýþanlarý Vakfý ( TÜRKAV ) 15 Temmuz ““ Fetullahçý ““ Terör Örgütü tarafýndan tertiplenen hain darbe giriþiminin 1.yýl dönümü anma etkinleri kapsamýnda basýn açýklamasý yaptý.

Türkiye Kamu Çalýþanlarý Vakfý Kars Ýl Baþkaný Murat Þanlý yaptýðý basýn açýklamasýnda þu ifadelere yer verdi;

15 Temmuz 2016”da millet olarak büyük bir tehdidin eþiðinden döndük. Milletin saðduyusu, feraseti ve Demokrasiye olan inancý sayesinde “Fetullahçý Terör Örgütü” tarafýndan yapýlan hain kalkýþma giriþimi baþarýya ulaþamadý. Milletimiz demokrasimize ve özgürlüðümüze kasteden bu saldýrý karþýsýnda dik durdu, caný pahasýna deðerlerini savundu.

Þüphesiz o gece Fetullahçý Terör Örgütü”nün yapmak isteyip de baþaramadýðý þey “devleti” ele geçirerek, Türk milletini tahakküm altýna almaktý. Darbe giriþiminin asýl amacý; ülkemizi kaosa sürüklemek, kardeþ kavgasý baþlatmak ve Türkiye”yi iç savaþ ortamýna sokmaktý. Allah”a hamt olsun ki bu hain plan tutmadý. Bu kalleþ darbe giriþimini savuþturan milletimiz Demokrasimizin, hiçbir kaba kuvvete teslim olmayacak kadar güçlü olduðunu âlem-i cihana göstermiþ oldu.

Elbette bu hain giriþim bertaraf edilirken millet olarak büyük bir bedel ödedik. Darbe giriþimine karþý verdiðimiz bu mücadelede, 250 vatan evladý þehit olurken,2301 vatandaþýmýz gazi oldu. Türkiye Kamu Çalýþanlarý Vakfý olarak Þehitlerimize Allah”tan rahmet diliyor, Gazilerimizi þükranla anýyoruz.

Bu vataný karþýlýksýz seven Türk Milliyetçilerini bir çatý altýnda toplayan Türkiye Kamu Çalýþanlarý Vakfý Her türlü Darbe Giriþiminin Dün olduðu gibi bugün ve yarýnda karþýsýnda dimdik durmaktadýr, durmaya da devam edecektir.

 12 Eylül Askeri darbesinde aðýr bedeller ödeyen Ülkücüler 15 Temmuz Hain Darbe Giriþiminin sene-i devriyesinde elinde TÜRK BAYRAÐI meydanlarda olacaktýr.

Bizim için nöbet 15 Temmuzdan ibaret deðildir. Türk Milliyetçilerinin nöbeti kulaðýna ezan-ý Muhammedîye okunduðu gün baþlar, bedenin toprak olduðu gün sona erer.

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 4670 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

KAKÜV’de Futsal Turnuvasý Ciritte heyecanlý anlar ‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý... Kars Muhteþem Bir Cirit Gösterisine hazýrlanýyor Erzurum MNG AVM’ye Ödül Kaðýzman Müftülüðünden Hafýzlýk Ýcazet Töreni Iðdýr’da Yakalanan DEAÞ Terör Örgütü Üyesi Tutuklandý Kars TDP’den sinema etkinliði PKK/KCK operasyonunda 5 kiþi tutuklandý Kars’ta AK Parti’nin Yeni Kadýn Kollarý Baþkaný Sevim Arslanoðlu KARPAT’ýn Hedefleri ve Misyonu Seyfullah Türksoy’un Biyografisi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır