KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Kars, Ardahan ve Iðdýr Tanýtým Günlerine Davet
Anasayfaya Dn Tm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kars, Ardahan ve Iðdýr Tanýtým Günlerine Davet
2017-09-11 - 00:51
GAZÝ KARS
Facebook'ta Paylas

Kars, Ardahan ve Iðdýr Tanýtým Günlerine Davet

Kars, Ardahan, Iðdýr Federasyonu Genel Baþkaný Erdoðan Yýldýrým, Ankara Kültür Merkezi’nde 14-15-16-17 Eylül tarihlerinde 3’ncüsü gerçekleþtirilecek olan Kars Ardahan Iðdýr Tanýtým Günlerine tüm Kars, Ardahan ve Iðdýrlýlarý davet etti.

Ankara’da 3.’ncüsünü Gerçekleþtireceðimiz Kars Ardahan Iðdýr Tanýtým Günlerine tüm halkýmýzý davet ediyoruz.

Tanýtým günlerinde Kars, Ardahan ve Iðdýr’ýn tarihini, kültürünü, ekonomisini, turizmini, ticaretini, Kars’ýn manevi sahibi olan Þehit Ubul Hasan Harakani Hazretlerini, sporunu, þehirlerimizin etini, sütünü, peynirini, meyvesini; Sarýkamýþ’ý, Iðdýr Tuz Maðarasýný, Aný Ören Yeri’ni, Iðdýr Ovasýný, Ardahan’ýn yaylalarýný tanýtacaðýz. Kaðýzman’ýn uzun elmasý, dutu, Iðdýr’ýn Kayýsýsý, Ardahan’ýn damal bebekleri, bölgenin balý ve daha bir çok özelliðini Ankara’da ziyaretçilerimizle buluþturacaðýz.

Ulaþtýrma Denizcilik ve Haberleþme Bakanýmýz Sayýn Ahmet Arslan’nýn açýlýþýný yapacaðý tanýtým günlerine; Valilerimiz, Belediye Baþkanlarýmýz, Kaymakamlarýmýz, Turizmcilerimiz, STK’larýn temsilcileri ve yönetimleri, Ticaret ve Ziraat odalarýmýz, tüm kamu kurum ve kuruluþlarýmýz, Üniversitelerimiz de katýlacak. Kars, Ardahan ve Iðdýr’ýn her yönüyle tanýtýlacaðý ve temsil edileceði tanýtým günlerine tüm bölge halkýný, Türkiye ve Avrupa’daki tüm hemþehrilerimizi davet ediyoruz.  

Emeði geçen Sayýn Bakanýmýza, Kars, Ardahan ve Iðdýr’ýn Valilerine, Milletvekillerine, Ýl Baþkanlarýna, Belediye Baþkanlarýna, Rekörlere, Kaymakamlarýna, Kültür Müdürlerine, Ýþadamlarýna, STK’larýn baþkan ve yönetimlerine, Ziraat ve Ticaret Odasý Baþkanlarýna, Yerel Basýnýmýza, Esnafýmýza, turizimcilerimize, spor camiasýna, tüm dernek baþkanlarýmýza, Federasyonumuz yönetimine teþekkrür ederim.

Saygýlarýmla

KAI FEDERASYONU GENEL BAÞKANI

ERDOÐAN YILDIRIM

 

(BA-BA-S) GAZÝ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI


KHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 840 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

KAKÜV’de Futsal Turnuvasý Ciritte heyecanlý anlar ‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý... Kars Muhteþem Bir Cirit Gösterisine hazýrlanýyor Erzurum MNG AVM’ye Ödül Kaðýzman Müftülüðünden Hafýzlýk Ýcazet Töreni Iðdýr’da Yakalanan DEAÞ Terör Örgütü Üyesi Tutuklandý Kars TDP’den sinema etkinliði PKK/KCK operasyonunda 5 kiþi tutuklandý Kars’ta AK Parti’nin Yeni Kadýn Kollarý Baþkaný Sevim Arslanoðlu KARPAT’ýn Hedefleri ve Misyonu Seyfullah Türksoy’un Biyografisi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?




















VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır