KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
TAMŞAS Bir Kez Daha Farkını Ortaya Koydu
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TAMŞAS Bir Kez Daha Farkını Ortaya Koydu
2017-09-20 - 12:49
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 TAMŞAS Bir Kez Daha Farkını Ortaya Koydu

GELENEKSEL HALE GETİRİLEN SIFIR KİLOMETRE ARAÇ ÇEKİLİŞİ BİR AİLEYİ DAHA MEMNUN ETTİ

AMACI SADECE SATIŞ YAPIP PARA KAZANMAK OLMAYAN TAMSAŞ, HEM DE KAZANDIRIYOR

TAMSAŞ’TAN ALIŞ-VERİŞ YAPMAK HAYALLERİNDE KAPILARINI ARALIYOR

5. OTOMOBİL ÇEKİLİŞİ ENES DEMİRCİ’Yİ MUTLU ETTİ

Kars’ta bir farkındalık oluşturarak müşterilerine başta araba olmak üzere bir çok hediye veren TAMSAŞ, bu yıl da geleneği devam ettirdi ve talihlilerini sevindirdi.

5 yıl önce hizmete giren TAMSAŞ alış-veriş merkezinde 5. Otomobil Kampanyası çekilişini yapıldı. Otomobil talihlisi, TAMSAŞ yetkililerine bu tür uygulamayı Kars’ta faaliyete geçirdikleri için teşekkür etti. TAMSAŞ AVM Milli Piyango İdaresi ile yaptığı görüşme sonunda AVM’den 100 TL ve üzeri alış-veriş yapan müşterilerine müşteri kartı ve numarası verdi. Alış-veriş çeki alan her müşterisini düzenlenen hediye çekilişine dahil etti. TAMSAŞ AVM’nin hazırladığı ve Noter huzurunda çekilişi yapılan 400’e yakın ürün sahiplerine teslim edildi.

TAMSAŞ çekilişinde en büyük hediye ise sıfır kilo metre otomobil oldu. Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve alış-eriş yapan yüzlerce vatandaş çekiliş törenine katıldı. Hediye çekilişinde TAMSAŞ AVM’nin sahibi Subutay Kılıç bir açıklama yaparak “Biz kazandığımızı Karslılarla paylaşıyoruz. Bugün bunun için burada toplandık” dedi.

Kars 1.Noter tarafından TAMSAŞ AVM tarafından hazırlanan hediyeler yapılan çekilişle hediyeleri sahiplerine dağıttı. TAMSAŞ AVM tarafından hazırlanan hediye çekilişi bekleyenlerin sabırsız ve heyecanlı bekleyişleri arasında devam ederken en büyük hediye olan otomobilin çekilişine geçildi.

Otomobil için hazırlanan stantta Marketten alış veriş yapan vatandaşlar, Noter tarafından hazırlanan topları tek tek çekerek otomobil talihlisini açıkladı. Hediye çekilişinde sıfır kilometre araç Kars İl Emniyet Müdürlüğünde görev yapan Polis Memuru Enes Demirci isimli müşterinin 015753 nolu biletine isabet etti.

Mutlu haberi alan Enes Demirci çalıştığı kurumdan izin alarak marketin önüne geldi. Alkışlarla karşılanan talihli kazandıkları arabanın anahtarı Subutay Kılıç tarafından verildi.

Talihli Enes Demirci uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirerek TAMSAŞ yetkililerine teşekkür etti.

5 yıldır gelenek bozulmadı ve bundan sonraki yıllarda da bu gelenek devam edecek açıklamasında bulunan TAM-SAŞ alışveriş merkezi sahibi Subutay Kılıç, “3 aylık süre sonunda 6. Araç için hazırlıklarımız başlayacak” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 1057 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars Belediye Başkanı, İstanbul Beylikdüzü Kars-Ardahan-Iğdır Derneğini Ziyaret Etti 100. Yılında Sovyet İhtilali… Kaçakçıları Duman Sardı! Kars’ta çaldıkları altınlarla yakalandılar Yaz cepte... Yaz cepte... Kars’ın işgücü piyasası analizi İlk Emir Oku Kitap Kafe’de Kur’an-ı Kerim Dersleri Başlıyor İlk Emir Oku Kitap Kafe’de Osmanlıca Kursları Başlıyor Sol’un Kurbanı Alevîlik mi? Barzani’nin Korsan Referandumu ve Fırsat Bu Fırsat diyenler! Bakan Arslan, KAI Tanıtım Günlerine katıldı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır