KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
VakıfBank tan Kars Ziraat Odasına Destek
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Halden anlayan bankacılık anlayışıyla Karslı çiftçilere tarım bankacılığı alanında özel çözümler sunan VakıfBank, aracılık yaptığı 275 bin Euro değerindeki krediyle Kars Ziraat Odasına pancar söküm makinesi alınmasını sağladı.
2017-09-23 - 14:34
Facebook'ta Paylaş

VakıfBank Kars Şubesi, Kars Ziraat Odası'na pancar söküm makinesinin alımı için sağlanan 275 bin Euro değerindeki leasing kredisine aracılık etti. Kars Ziraat Odasına kullandırılan kredinin aracılık anlaşması, Kars Ziraat Odası Başkanı Adem Ertaş ve Kars VakıfBank Şube Müdürü Özgür Göktaş arasında imzalandı.

Kars Ziraat Odasıyla daha önce imzalanan protokol çerçevesinde oda üyelerine özel ürün ve kredi seçenekleri sunan VakıfBank, bu kez de pancar söküm makinesi ile üreticilerin hayatını kolaylaştırmaya devam etti. VakıfBank desteğiyle uygun maliyet ve geri ödeme koşullarıyla sağlanan krediyle ithal edilen yeni pancar söküm makinesi, Karslı üreticilerin pancar üretimindeki hızlarını artırıp maliyetlerini azaltacak.

Karslı çiftçilere özel kredi fırsatları devam ediyor

Halden anlayan bankacılık anlayışıyla çiftçilerin yanında olmaya devam eden VakıfBank, geçtiğimiz yıl Kars Ziraat Odası'yla imzalanan özel protokol kapsamında oda üyesi üreticilere, bitkisel üretimden hayvancılığa, arazi alımından traktör ve ekipman alımına kadar her türlü tarımsal faaliyete yönelik ihtiyaçlarını uygun koşullarda karşılamalarını sağlayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Hasat dönemi ödemeli krediler

Üreticilere finansal danışmanlık yoluyla kişisel çözümler sunan VakıfBank, hasat dönemi ödemeli kredileri ile tarımsal üreticilere ödeme kolaylığı sağlıyor. Üreticiler bu sayede, yem, gübre, tohum veya besi hayvanı ile süt hayvanı alımına yönelik finansman ihtiyacını uygun şartlarda karşılıyor, ödemesini ise gelir elde ettiği dönemde yapıyor.

VakıfBanktan çiftçiye TarımKart

Tarımsal üreticilerin finansal ihtiyaçlarını hızlı ve uygun şartlarda karşılamaya önem veren VakıfBank, son olarak uygulamaya aldığı TarımKart ile de üreticilere birçok kolaylık sağlıyor. VakıfBank TarımKart sahibi çiftçiler, VakıfBank anlaşmalı üye işyerlerinde yapacakları mazot, yem, gübre, zirai ilaç, fide, tohum, veterinerlik hizmeti gibi alışverişlerde 6 aya varan ödemesiz dönem ve uygun maliyet avantajlarından yararlanıyor. Kart sahibi üreticiler, tüm banka ATM lerinden nakit çekim yapabildikleri gibi, borç ödemelerini gelir dönemlerine göre belirleyebiliyor. TarımKart borcunu erken ödeyebilen üreticiler, asgari ödeme tutarını yatırdığı takdirde, kalan borcu bir sonraki yıla bırakma imkanına da sahip oluyor.

Üreticiler, VakıfBank ın TarımKart ile sunduğu yılda bir ödeme imkanı ile SGK, BAĞ-KUR, elektrik, telefon, su gibi ödemelerini hasat zamanında yapabiliyor. Bankacılık işlemlerini aile bireyleri veya çalışanları adına ek kart çıkarabilerek yapan üreticiler, işlerinin başından ayrılmadan, finansal ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

 

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 

  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 348 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars Belediye Başkanı, İstanbul Beylikdüzü Kars-Ardahan-Iğdır Derneğini Ziyaret Etti 100. Yılında Sovyet İhtilali… Kaçakçıları Duman Sardı! Kars’ta çaldıkları altınlarla yakalandılar Yaz cepte... Yaz cepte... Kars’ın işgücü piyasası analizi İlk Emir Oku Kitap Kafe’de Kur’an-ı Kerim Dersleri Başlıyor İlk Emir Oku Kitap Kafe’de Osmanlıca Kursları Başlıyor Sol’un Kurbanı Alevîlik mi? Barzani’nin Korsan Referandumu ve Fırsat Bu Fırsat diyenler! Bakan Arslan, KAI Tanıtım Günlerine katıldı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır