KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber  kars haberleri kars ajans
İlk Emir Oku Kitap Kafede Kariyer Günleri ve Söyleşi
Anasayfaya Dön Tüm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İlk Emir Oku Kitap Kafede Kariyer Günleri ve Söyleşi
2017-10-05 - 19:00
GAZİ KARS
Facebook'ta Paylaş

 İlk Emir Oku Kitap Kafede Kariyer Günleri ve Söyleşi

KAFKAS HABER AJANSI

Karslı gençlerin yeni uğrak yeri olan İlk emir Okul Kitap Kafede kitap okuma yanında birçok sosyal kültürel ve sportif faaliyetlerde yapılıyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ilk emir oku kitap kafe her çeşit seçkin kitapları okuyucuları ile buluşturmakla beraber, aylık haftalık faaliyet ve programlarda yapmaktadır

Gençlerin kitap okuma yanında oyun salonunda pinpon, santranç ve langırt oyunlarını oynama imkânı da buluyor.

Gençler ilk emir oku kitap kafede eğitim desteği, kültürel, dini, kişisel gelişim faaliyetlerinden de faydalanma imkânı bulunuyor.

Her ayın sonunda Gençler arasında halı saha maçı, gençler için mesleki noktada kariyer günleri ve söyleşi günleri ve devlet büyüklerinin okuma saatlerine katıldığı kafede eylül ayının konukları söyleşi alanında Kafkas Haber Ajansı Yazarı M.Şamil KAKÇA Kariyer günleri alanında ise Kafkas Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Turan TEKEŞ idi.

İlk emir Kitap Kafe müdavimleri çaylarını yudumlarken Kafkas Haber Ajansı Yazarı M.Şamil KAKÇA gençlere yazarlık, gazetecilik arasındaki fark, sosyal medya kullanımı, doğru habere ulaşım kanalları, yazar olma sürecinde okumanın önemi, kitap yazma süreçleri hakkında bir söyleşi yaptı.

Kafkas Üniversitesi Öğretim Üyesi Ahmet Turan TEKEŞ ise ilk emir oku kitap kafe katılımcılarına Akademik Kariyer üzerine bilgilendirme yönlendirme ve açıklamalarda bulundu. Akademik kariyer süreçlerini anlatan TEKEŞ, gençlerden akademik kariyer düşünenlere önemli tüyolarda bulundu. Akademik kariyerde en önemli hususun çok okumak olduğunu beyan etti.

Kitap kafe proje koordinatörü Hüsnü ÇELİK, Sıcak bir ortamda gençlerin soru cevaplı katılımı ile gerçekleştirilen kariyer günleri ve söyleşi gününe katılan konuk ve gençlere teşekkür etti.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

 


KHA

Haberin tamamını okuyabilmek için abone olmanız gerekmektedir. Abone olmak için TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
  • Paylaş
Bu Haber 842 Defa Okundu

YORUMLAR

Halil biliktü 2017-10-05
İlim talebesi
Allah razı olsun.Hizmetler görülüyor ki çok ileri boyutlara taşınmış ilim öğrenmek farz olduğu kadar emri bil maruf da bi o kadar önemlidir.Muammer Abimiz bu ağır yükümlülugu hakkıyla yerine getireceğinden kuşkum yok.Rabbim yolunuzu açık etsin suhuletle işlerin yoluna girmesi dileğiyle.

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

Kars Belediye Başkanı, İstanbul Beylikdüzü Kars-Ardahan-Iğdır Derneğini Ziyaret Etti 100. Yılında Sovyet İhtilali… Kaçakçıları Duman Sardı! Kars’ta çaldıkları altınlarla yakalandılar Yaz cepte... Yaz cepte... Kars’ın işgücü piyasası analizi İlk Emir Oku Kitap Kafe’de Kur’an-ı Kerim Dersleri Başlıyor İlk Emir Oku Kitap Kafe’de Osmanlıca Kursları Başlıyor Sol’un Kurbanı Alevîlik mi? Barzani’nin Korsan Referandumu ve Fırsat Bu Fırsat diyenler! Bakan Arslan, KAI Tanıtım Günlerine katıldı

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VİDEO HABERLER
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı
Adem Çalkın’ın Selim Kongresi konuşmasının tamamı VİDEO
Anketler
ÇOK OKUNANLAR
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!
Şoförlere bubi tuzağı gibi yol!

Referandum Sonuçları, Kars Referandum Sonuçları, 2010 Referandum Sonuçları, Referandum Oy Sonuçları, Türkiye Referandum Sonuçları, izmir haber, canlı referandum sonuçları

RSS © 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansı | Kars Haberleri | Kars Haber kars haberleri kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır