KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Erzurum MNG AVM’ye Ödül
Anasayfaya Dn Tm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erzurum MNG AVM’ye Ödül
2017-11-13 - 16:47
ERZURUM
Facebook'ta Paylas

 Erzurum MNG AVM’ye Ödül

KAFKAS HABER AJANSI

Dr. Aydoðan Süer’e “10 Yýla Damgasýný Vuranlar” Ödülü

MNG Yönetim Hizmetleri’nin Genel Müdürü Dr. Aydoðan Süer, magazinkolik.com tarafýndan düzenlenen etkinlikte, “10 Yýla Damgasýný Vuran” saygýn iþadamý ve sanatçýlarla birlikte Kurumsal Ödül Dalýnda Yýlýn Yöneticisi Ödülü aldý. Dr. Aydoðan Süer, ekibi ile birlikte 6 ay gibi kýsa bir sürede Erzurum MNG Alýþveriþ ve Yaþam Merkezi’nin tüm kiralanabilir alanlarýna ülkenin saygýn yerli ve yabancý markalarýný getirerek, Sayýn Cumhurbaþkanýmýz Recep Tayyip Erdoðan’ýn da katýldýðý dev bir organizasyonla açýlýþýný gerçekleþtirdi ve ekonomi dünyasýnýn beðenisini kazandý.

MNG Yönetim Hizmetleri A.Þ’ nin Genel Müdürü Dr. Aydoðan Süer, cemiyet hayatýnýn nabzýný tutan magazinkolik.com tarafýndan “10 Yýla Damga Vuranlar” arasýnda görülerek Kurumsal Ödül dalýnda Yýlýn Yöneticisi Ödülü’nü aldý.

7 Kasým 2017 tarihinde Etiler’de bulunan Ýstanbul Sahne’de gerçekleþtirilen görkemli gecede, Türkiye’de kalýcý baþarý ve toplumun takdirini kazanan deðerli isimler ödüllerini alýrken, 8 iþadamý ve 9 sanatçý ödüllendirildi.

Alýþveriþ ve perakende sektöründe 15 yýlý aþkýn bir deneyime sahip olan Dr. Aydoðan Süer, Mermerciler Holding, Ankor Holding, Mng Holding gibi firmalarda üst düzey görevler almýþtýr. Erzurum MNG Alýþveriþ ve Yaþam Merkezi’nin yönetiminde liderlik yaptý. Ekibiyle birlikte, yeni alýþveriþ merkezini, 7 ay gibi sýnýrlý bir sürede yüzde 98 doluluða ulaþtýrarak, Sayýn Cumhurbaþkanýmýz Recep Tayyip Erdoðan ve sanatçý Murat Boz’un da katýldýðý dev bir açýlýþla hizmete açan Süer,  iþ ve ekonomi dünyasýnýn beðenisini kazandý.

“Alýþveriþ Merkezleri ve Perakendede Sürdürülebilirlik”, “Alýþveriþ Merkezlerinin Geleceði” gibi kitaplarý ile ticari yaþama akademik anlamda da katkýda bulunan genç yönetici, medyada verdiði röportajlar ve televizyonda gerçekleþtirdiði konuþmalarda öncelikli olarak Türkiye’de bilinçli tüketici kesimi oluþturulmasýna vurgu yapýyor. Kendi alanýnda hýz, özgün yönetim becerileri ve uzlaþmacý tutumu ile tanýnan Dr. Aydoðan Süer, ödülün ardýndan mutluluðunu ifade etti.

Demet Akbað gibi deðerli sanatçýlarla ayný sahnede ödüle layýk görülmenin gururunu taþýyan Süer, MNG Yönetim Hizmetleri olarak Erzurum MNG AVM sayesinde Doðu’daki ekonomik yaþamý tanýmaya baþladýklarýný belirterek, bu yatýrýmý bölge açýsýndan önemli gördüklerini ifade etti. “Alýþveriþ merkezi yönetiminde en çok özen gösterdikleri konunun, yatýrýmcý-perakendeci ve son tüketicinin yer aldýðý bir üçgende, tüm taraflarý mutlu edecek çözümler bulmak” olduðunu söyleyen Süer; Erzurum halkýna Ýstanbul, Ankara ve Bursa gibi büyük þehirlerde görülen alýþveriþ merkezleri ile ayný zengin marka karmasý ve konfora sahip büyük bir alýþveriþ merkezi ile ulaþmaktan dolayý mutlu olduklarýný sözlerine ekledi.

(BA-BA-S) ERZURUM (KHA) – KAFKAS HABER AJANSIKHA

Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 278 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

KAKÜV’de Futsal Turnuvasý Ciritte heyecanlý anlar ‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý... Kars Muhteþem Bir Cirit Gösterisine hazýrlanýyor Erzurum MNG AVM’ye Ödül Kaðýzman Müftülüðünden Hafýzlýk Ýcazet Töreni Iðdýr’da Yakalanan DEAÞ Terör Örgütü Üyesi Tutuklandý Kars TDP’den sinema etkinliði PKK/KCK operasyonunda 5 kiþi tutuklandý Kars’ta AK Parti’nin Yeni Kadýn Kollarý Baþkaný Sevim Arslanoðlu KARPAT’ýn Hedefleri ve Misyonu Seyfullah Türksoy’un Biyografisi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır