KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
Bigadiç Belediyesi Bem-Bir-Sen ile sözleþme imzaladý - Balýkesir Bigadiç haberleri
Anasayfaya Dn Tm Güncel Haberleri
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bigadiç Belediyesi Bem-Bir-Sen ile sözleþme imzaladý - Balýkesir Bigadiç Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasýnda sosyal denge sözleþmesi imzalandý
2011-04-22 - 19:15
BALIKESÝR
Facebook'ta Paylas

Bigadiç Belediyesi Bem-Bir-Sen ile sözleþme imzaladý 

Balýkesir Bigadiç Belediyesi ile Bem-Bir-Sen arasýnda sosyal denge sözleþmesi imzalandý
.
Belediye Haber Gazetesi’nde yer alan bilgilere göre; Bem-Bir-Sen (Belediye ve Özel Ýdare Çalýþanlarý Birliði Sendikasý) ile Bigadiç Belediye arasýnda memurlarýn ekonomik hayat koþullarýnýn iyileþtirilmesine yönelik Sosyal Denge Sözleþmesi imzalandý.
 
Bigadiç Belediye Baþkaný Mustafa Göksel’in makamýnda gerçekleþen imza törenine Bem-Bir-Sen Balýkesir Þube Baþkaný Mustafa Çiðdem, iþyeri temsilcisi Aþkýn Adýþen ve memurlar katýldý.
 
Bem-Bir-Sen Balýkesir Þube Baþkaný Mustafa Çiðdem imza töreninde yaptýðý konuþmasýnda, Bigadiç Belediye Baþkaný Mustafa Göksel’i tebrik ederek memurlarýn zorlu ekonomik hayat koþullarýnýn iyileþtirilmesine yaptýðý katkýlardan dolayý memurlar adýna teþekkür etti.
 
Baþkan Mustafa Göksel de belediyenin imkanlarý dahilinde bir sözleþme hazýrladýklarýný kaydederek Bem-Bir-Sen’in sözleþmenin tarafý olduðundan dolayý memnun olduðunu ifade etti.
 
Yapýlan konuþmalarýn ardýndan Bem-Bir-Sen Balýkesir Þube Baþkaný Mustafa Çiðdem Bigadiç Belediye Baþkaný Mustafa Göksel sözleþmeye imzalarýný attýlar. Þube Baþkaný Mustafa Çiðdem Baþkan Göksel’e Dünyanýn Ýlk Toplu Ýþ sözleþmesi olarak bilinen Kütahya Sözleþmesini günün hatýrasý olarak tablo þeklinde hediye etti.
 
Bem-Bir-Sen kurucu Genel Baþkaný olan ve halen Belçader (Belediye Çalýþanlarý Derneði Genel Baþkaný olan) Muzaffer Kala’yý telefonla arayarak konu ile ilgili görüþlerini sorduk.
 
Sayýn Genel Baþkan Kala, baþarýsýndan dolayý Bem-Bir-Sen Balýkesir Þube Baþkaný Mustafa Çiðdem’i kutladýðýný ve Bigadiç Belediye Baþkaný Mustafa Gökse’e memurlar adýna teþekkür ettiðini belirtti.
(BA-BA-S) BALIKESÝR/BÝGADÝÇ (KHA)Haberin tamamini okuyabilmek iin abone olmaniz gerekmektedir. Abone olmak iin TIKLAYIN


  • Yahoo'da Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Facebook'ta Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
  • Paylas
Bu Haber 4612 Defa Okundu

YORUMLAR

Güncel Kategorisine Ait Diğer Haberler

KAKÜV’de Futsal Turnuvasý Ciritte heyecanlý anlar ‘Sanayiciyim’ dedi, azýlý dolandýrýcý çýktý... Kars Muhteþem Bir Cirit Gösterisine hazýrlanýyor Erzurum MNG AVM’ye Ödül Kaðýzman Müftülüðünden Hafýzlýk Ýcazet Töreni Iðdýr’da Yakalanan DEAÞ Terör Örgütü Üyesi Tutuklandý Kars TDP’den sinema etkinliði PKK/KCK operasyonunda 5 kiþi tutuklandý Kars’ta AK Parti’nin Yeni Kadýn Kollarý Baþkaný Sevim Arslanoðlu KARPAT’ýn Hedefleri ve Misyonu Seyfullah Türksoy’un Biyografisi

Abone Girişi

Yeni Abonelik        Şifre Unuttum ?
VDEO HABERLER
Ciritte heyecanl anlar
Ciritte heyecanl anlar
Anketler
OK OKUNANLAR
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...
Sanayiciyim dedi, azl dolandrc kt...

Referandum Sonular, Kars Referandum Sonular, 2010 Referandum Sonular, Referandum Oy Sonular, Trkiye Referandum Sonular, izmir haber, canl referandum sonular

RSS 2010 KHA | Kafkas Haber Ajansý | Kars Haberleri | Kars Haber, kars güncel, kars ajans
KHA Bedir ALTUNOK adına resmi yayın organıdır. Site iceriğinin telif hakkı bildirilmeksizin kullanılması yasaktır