• 26 Ağustos 2019 Pazartesi

Halim Selim’in Çalışkan Başkanı

"Halim Selim’in Çalışkan Başkanı"

AK Parti Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde halkın güvenini kazanarak yeniden başkanlığa getirildi.

Halim Selim’in Çalışkan Başkanı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

AK Parti Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerinde halkın güvenini kazanarak yeniden başkanlığa getirildi.

Güven tazeleyen Başkan Altun,  “Teşekkürler Gönlümün efendisi SELİM” paylaşımıyla hemşehrilerine teşekkür etti.

Altun sosyal paylaşım sitesi facebook’dan yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Değerli AK gönüllü Hemşehrilerim,

Öncelikle2019 yerel seçimlerinde sandığa gidip oy kullanan demokrasiyi tecelli ettiren ve sahip cikan tüm seçmenlere,Aklı selim insanımıza saygılarımı sunarım.

Bize bu başarıyı Nasip ve taktir eden Allaha sonsuz hamdu senalar olsun...Evet mutluyuz, gururluyuz çünkü başardık, Çünkü Hepimiz SELİMLİYİZ...

Yapılan seçimin sonuçları kısaca değerlendirecek olursak, dokunamadığımız gönül, uzatamadığımız el olmadı,ancak...vefasızlığın insana mahsus olduğu günümüz dünyasında, bundan az da olsa nasibimizi aldığımızı düşünmekten kendimizi alıkoyamıyoruz. Tesellimiz memleket için hizmet için hala Ak gönüllü insanların var olduğunu bilmek ve halkımızın teveccühünü tekrar kazanarak yolumuza devam etmektir.

Bu düşüncelerle,

Siz değerli hemşehrilerime,

Yağmur, çamur,dinlemeden seçim sürecinde, göstermiş olduğunuz gayret, özveri ve destekten dolayı Başta sayin bakanimiz Ahmet Arslan, Komisyon başkanımız sayın Yunus Kılıç, il Başkanım Adem Çalkın'a ilçe başkanım Zekeriya Yurdalan’a ilçe Teşkilatımıza, Kadın kollarımız, gençlik kollarımız, ve AK gönüllü tüm halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım,Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Saygılarımla.

Selim Belediye Başkanı

COŞKUN ALTUN

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.565613