Halit Özer’den Arslan’a Teşekkür

"Halit Özer’den Arslan’a Teşekkür"

Kars Turizm Birliği (KARSOD) Başkanı Halit Özer, Doğu Eskpresi yolculuğunu kaleme alarak demiryolu yatırımlarında büyük emeği bulunan UDH Eski Bakanı AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan’a ve tüm demiryolu emekçilerine teşekkür etti.

Halit Özer’den Arslan’a Teşekkür

KAFKAS HABER AJANSI

Kars Turizm Birliği (KARSOD) Başkanı Halit Özer, Doğu Eskpresi yolculuğunu kaleme alarak demiryolu yatırımlarında büyük emeği bulunan UDH Eski Bakanı AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan’a ve tüm demiryolu emekçilerine teşekkür etti.

Özer yazısında şu ifadelere yer verdi:

Kişisel sosyal medya hesaplarımdan da bahsettiğim üzere,  hizmeti kullanmayan yatırımları bilemez. Emin olunmalı ki ülkemizin karış karış topraklarında yapılan yatırımlar ve çalışmalar gurur ve onur vermektedir. Kısa bir süre önce Doğu Ekspres ile Kars’tan Ankara’ya, oradan da hızlı tren ile İstanbul’a seyahat ettim. Kars-Ankara arası inanılmaz demiryolu yatırımları görülmeye değerdi. Evet manzara, doğa güzellik her ne ararsan var. Fakat güzele giden yol güzel olmayınca güzeli görmeniz mümkün olmuyor. Bu nedenle güzele giden tüm güzel yolları ülkemize kazandıran, emeği geçen tüm herkese çok çok teşekkür etmek isterim. Doğu Ekspresle tren yolculuğunda tüm herkesim memnun olmasını aynı anda görmek mutluluktan başka bir şey değil. 

Tren çalışanları görevlileri ilgi ve alakaları görülmeye değer durumda. Devamında YHT ile aynı kalite ve konfor devam ediyor. Bel ki de ülkemizin neresinde ne yapılıyor diyenlere şunu demek de fayda görüyorum. Yapılan Hizmetleri kullanmayan bu hizmetlerden faydalanmayan bu yatırımların farkına varamaz. Farkına varan da anlatmalı konuşmalı. 

Hasta olup Hastane hizmetini almayan hastanelerde ki yeniliği bilemez. Demir yollarını kullanmayan yapılan yatırımları göremez.  Elbet de görmek için olumsuz olmamak gerekir. Hizmetten faydalananlar görenler . Görmeyenlere söylemeli . Şahsım adına gördüm, adım adım izledim. Ülkemizde muhteşem yatırımlar ve hizmetler verilmektedir.

Bu sayısızca hizmetleri görmeyenler ya da görmek istemeyenler Ya ülkemizi tanımamışlar ya ülkemizden değillerdir. Bu nedenle Kars ilimizin de turizmine oldukça katkısı olan ve kış aylarında Kars ekonomisinin tamamına can veren Doğu Ekspres tren hattını çalışmalarını, yeniliklerini ülkemize ve ilimize kazandıran 65. Hükümet UDH Bakanımız Sayın Ahmet Arslan’a hükümet yatırımcılarımıza, bu anlamda bu hizmeti kullananlara, bu hizmeti en iyi şekilde verenlere şahsım adına Çok Çok Teşekkür Ederim.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.231124