• 18 Temmuz 2019 Perşembe

Hayırsever İşadamı Yasin Aşkın Yıldırım Hayra koşuyor

"Hayırsever İşadamı Yasin Aşkın Yıldırım Hayra koşuyor"

YILDIRIM: BENİM AMACIM DÜNYANIN ÖTESİNDE VAR OLANA HAZIRLIKTIR

Hayırsever İşadamı Yasin Aşkın Yıldırım Hayra koşuyor

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

YILDIRIM: BENİM AMACIM DÜNYANIN ÖTESİNDE VAR OLANA HAZIRLIKTIR

Bugüne kadar 8 projeyi hayata geçirdiklerini dile getiren Yıldırım , “Acılar paylaşıldıkça azalır, acılı günlerimizde birbirimize sabır dilediğimiz bu mekanımız Akyaka Kaymakamlığının katkılarıyla  bizim de iç donanımını  gerçekleştirdiğimiz çok amaçlı kullanıla bilecek taziye evi  Üçpınar köy sakinlerimize hayırlı olsun.” dedi.

Taziyede bulunma çabasının insani bir duygu olduğunu vurgulayan Yıldırım, "Taziye, sabra teşviktir. Dostların acıyı paylaştığı ve birlikte üzüntü duymalarının bir çabasıdır. Sosyal amaçlıda kullanıla bilecek Akyaka Üç pınar köyü taziye evinin  hep birlikte el ele  verip  tamamlanmasına  katkı sağlayan başta  Akyaka İlçe  kaymakamı  Nur Sevinç Özbek  Hanımefendi  olmak üzere köy muhtarı sayın Metin Polat ve  büyük gayret ve çalışmalarından dolayı bu güzel taziye evinin tamamlanmasında emeği gecen herkese teşekkür ederim.” diye konuştu.

HİZMET KERVANI DEVAM EDECEK

Sırada Kağızman ve Arpaçay İlçelerinin olduğunu belirten Yıldırım, “RABBİM müsaade ederse Köy sakinleriyle el ele verip  çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Önemli olan huzur ortamında yaşamaktır. Biz burada dili, dini, ırkı, milleti, memleketi ne olursa olsun ALLAH rızası için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Akyaka  İlçe Kaymakamı Nur Sevinç Özbek  Hanımefendinin nazik davetlerinden ve  desteklerin den ötürü teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.249742