• 18 Temmuz 2019 Perşembe

Hulki Yazıcı Narman Şehitler Mahallesi Muhtar Adayı

"Hulki Yazıcı Narman Şehitler Mahallesi Muhtar Adayı"

Erzurum’un Narman ilçesinin Şehitler Mahallesi muhtar adayı Hulki Yazıcı, köyüne hizmet etme hayalini gerçekleştirmek için yola çıktı.

Hulki Yazıcı Narman Şehitler Mahallesi Muhtar Adayı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Erzurum’un Narman ilçesinin Şehitler Mahallesi muhtar adayı Hulki Yazıcı, köyüne hizmet etme hayalini gerçekleştirmek için yola çıktı.

İlçenin en genç adaylarından olan Yazıcı, çok sevdiği mahallesine hizmet etmenin hayalini kurduğunu bu hayalini gerçekleştirmek için de kapı kapı gezerek destek isteğini söyledi.

Yazıcı, tuttuğunu koparmasıyla, hayallerini gerçekleştirmesiyle biliniyor. Öncesinden hayal ettiği aşçılığı 6 ay gibi kısa sürede öğrenen ve bunu iş hayatına taşıyan Yazıcı’nın muhtarlık hayalini de gerçekleştirmesi bekleniyor.

Gençleri imkan verilmesi halinde başarının daha erken yakalanacağı gerçeğinden hareketle Yazıcı’ya destek verilmesi çağrısında bulunan taraftarları da Yazıcı’nın muhtarlıkta da başarılı olacağını inandıklarını ifade ediyorlar.

HULKİ YAZICI KİMDİR?

1993 Erzurum’un Narman doğumludur. Şehitler Mahallesinde ikamet etmekte. İlk ve ortaokulu mahallede, Lise öğrenimini de Narman Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Üniversite eğitimimi Atatürk Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bölümünde tamamladı.

Üniversiteden 2014 yılında mezun oldu ve iş hayatına atıldı. Yemek yapma hevesiyle 6 dalda aşçılık öğrendi. Köyüne olan ilgi ve alakası hiç bitmeyen Yazıcı, şimdi de köyüne hizmet etmek için muhtar adaylığına başvurdu.

“Önümüzdeki yerel seçimlerde köyümüze muhtar adayı olmayı yıllar öncesinden hayal ederdim” diyen Yazıcı şimdi bu hayalini gerçekleştirmenin peşinde.

Kafkas Haber Ajansı olarak Yazıcı’ya başarılar diliyoruz.

(BA-BA-S) ERZURUM / NARMAN (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.384825