İmam Hatip Okullarının Kuruluşu

"İmam Hatip Okullarının Kuruluşu"

İmam hatip okullarının kuruluşu yıl dönümü nedeniyle Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi Mehmet Akif Ersoy Toplantı Salonu’nda konferans düzenlendi.

mam Hatip Okullarının Kuruluşu

KAFKAS HABER AJANSI

İmam hatip okullarının kuruluşu yıl dönümü nedeniyle Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi Mehmet Akif Ersoy Toplantı Salonu’nda konferans düzenlendi.

İmam Hatip Okullarını Kuruluşu  ve Öncü Şahsiyetler  adı altında düzenlenen programa Adana İl Müftüsü ve aynı zamanda Kars İmam Hatip Lisesi  mezunu Hasan Çınar, ÖNDER Kars  Şube Başkanı Doğan YILDIZ, il müftülük camiası, veliler ve öğrenciler  katıldı.  

Konferansta imam hatip okullarının kurulmasında büyük emeği olan Mahmud Celaleddin Ökten hocanın hayatı ve imam hatip okullarının kuruluş videoları gösterildi.

Ayrıca Doğan Yıldız ve Hasan Çınar da konuşma yaptılar.

Konferans sonunda ÖNDER tarafından Mahmud Celaleddin Ökten’in hayatını anlatan bir kitap, veli ve öğrencilere dağıtıldı. 

Programa katılımlarından dolayı Önder İl Başkanı Doğan YILDIZ’a Adana İl Müftüsü Hasan Çınar’a ve emeği geçen meslek dersleri hocalarıma teşekkür edildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.233960