İnşaat Mühendisi Ali Vedat Çiftçi, aday adaylığı başvurusunu yaptı

"İnşaat Mühendisi Ali Vedat Çiftçi, aday adaylığı başvurusunu yaptı"

Trabzon Çevre Şehircilik ve İl Müdürü İnşaat Mühendisi Ali Vedat Çiftçi, görevinden istifa ederek, AK Parti'den Kars Belediye Başkan Aday Adaylığı resmi müracaatını yaparak dosyasını AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın’a sundu.

nşaat Mühendisi Ali Vedat Çiftçi, aday adaylığı başvurusunu yaptı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Trabzon Çevre Şehircilik ve İl Müdürü İnşaat Mühendisi Ali Vedat Çiftçi, görevinden istifa ederek, AK Parti'den Kars Belediye Başkan Aday Adaylığı resmi müracaatını yaparak dosyasını AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın’a sundu.

HEM ŞEHRİMİZDE, HEM ARDAHAN’DA HEM DE TRABZON’DA ÖNEMLİ HİZMETLERDE BULUNDU

AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, “Bugün partimize bir çok kişi müracaat etti. Her zaman  ifade ettiğim gibi partimize çok kaliteli isimler müracaat etti. Ali Vedat Çiftçi ağabeyimizde kendisi inşaat mühendisi ve işin ehlidir. Hem şehrimizde, hem Ardahan’da hem de Trabzon’da önemli hizmetlerde bulundu. Trabzon’da 6 yıldır çok önemli hizmetlerde bulunan bir bürokrattır. Bugün de partimizden Belediye Başkanlığına müracaat etti. ALLAH hayırlara vesile kılsın diyorum. İnşALLAH geldiği takdirde çok önemli hizmetlere imza atacağına inandığım aday adaylarımızdan birisi. Tabi ki AK Parti istişaresini yapan bir parti. Değerlendirmeler yapılacak ve genel başkanımız son sözü söyleyecek ve bir aday adayını Kars’a inşALLAH gönderecek. Bizde onun etrafında kenetlenip Kars’ı inşallah iktidara taşıyacağız. Hayırlı ve uğurlu olsun diyorum” dedi.

SORUNLAR ARTIK BELEDİYENİN KENDİ ÖZ KAYNAKLARI İLE ÇÖZÜLEBİLİR DURUMUN ÇOK DIŞINA ÇIKMIŞTIR

AK Parti Kars Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi Ali Vedat Çiftçi de artık belirli bir hizmetlerin devamı yönünde şehrin kaybedecek bir tek günü dahi olmadığını ifade ederek, “Bugün itibariyle Adalet ve Kalkınma Partisinden Kars Belediye Başkan aday adaylığı için müracaat ettiğini ifade eden Çiftçi, “İnşallah hayırlı olur. Yine bugün itibariyle 28 yıllık kamu görevinden de istifa ettik, ayrılmak zorunda kaldık. Süreç ve kanuni madde bu yönde. Şimdi bu şehir kentsel yaşamın sürdürülebilirlik açısından, artık belirli bir hizmetlerin devamı yönünde şehrin kaybedecek bir tek günü dahi yoktur. Sorunlar artık belediyenin kendi öz kaynakları ile çözülebilir durumun çok dışına çıkmıştır. Bu şehrin sorunlarının çözülebilmesi için aday kim olursa olsun belediyenin kendi öz kaynakları ile bu sorunların üzerinden kalkması mümkün değildir. Bu nedenle bu önümüzdeki seçimde iktidar partisi olan Adalet ve Kalkınma Partisinin adayının bu şehirde seçilmesi zorunlu bir hal almıştır. İnşallah hemşerilerimizde bu doğrultuda tercihlerini yapacaktır, bu doğrultuda en ufak bir tereddüdümüz yoktur. Yine çözümün bir parçası olabilmek için aday adaylığa müracaat ettik. Ben huzurlarınızda adayımız kim olursa olsun şehrimiz adına arkadaşımızın yanında yer alacağımı huzurlarınızda beyan ediyor, hepinize saygılar sunuyorum.” diye konuştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.278527