İşadamı Erkan Koçali’nin bayram mesajı

"İşadamı Erkan Koçali’nin bayram mesajı"

KARPAT Genel Başkanı Karslı İşadamı Erkan KOÇALİ, Kurban Bayramını ülkemize ve milletimize huzur, birlik, kardeşlik ve barış getirmesi dileğinde bulundu.

şadamı Erkan Koçali’nin bayram mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

KARPAT Genel Başkanı Karslı İşadamı Erkan KOÇALİ, Kurban Bayramını  ülkemize ve milletimize huzur, birlik, kardeşlik ve barış getirmesi dileğinde bulundu.

Koçali, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, tüm İslam Alemi’nin bayramını kutladı.

Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının en üst seviyede yaşandığı bir Kurban Bayramı’na daha hep birlikte ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşadıklarının altını çizen Erkan KOÇALİ mesajında şu görüşlere yer verdi: 

"Bayramlar, iyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı müstesna günlerimiz; diğer yandan da, kin, nefret ve düşmanlık gibi kötü duyguların köreltildiği, dostluk ve kardeşlik bağlarının pekiştirildiği ortamlardır.   İnsanlar arasında kardeşliğin canlanmasına, birlik ve beraberliğin pekişmesine, sevinç ve kederlerin paylaşılarak milletçe el ele, gönül gönüle, dirlik ve düzenliğimizin devamına vesiledir. Bayramlarımız millet olma şuurumuzun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.   Bu duygu ve düşüncelerle; milli birlik ve dayanışma duyguları içerisinde coşku ve sevincimizin artarak devam etmesi dileklerimle, Karslı hemşerilerimizin Kurban Bayramını tebrik eder, selam ve saygılar sunarım."

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.215602