• 19 Haziran 2019 Çarşamba

Kadim Şehirler Etkinlik Raporu

"Kadim Şehirler Etkinlik Raporu"

rehberliğinde okulumuzda görev yapan Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenlerinin de memleketlerini öğrencilere tanıtma fırsatı yakalamasına vesile olunmakta.

Kadim Şehirler Etkinlik Raporu

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

TRABZON

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nün  “Kadim Şehirler” etkinliği çerçevesinde Demokrasi , İnsan Hakları ve Yurttaşlık Kulübü rehberliğinde okulumuzda görev yapan Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmenlerinin de memleketlerini öğrencilere tanıtma fırsatı yakalamasına vesile olunmakta.

17 Aralık 2018 tarihinde de kulüp olarak rotamızı şehzadeler şehri, Uzungöl’ü ile bilinen, lezzetinden dünyanın haberdar olduğu Akçabat Köftesi ile dillerden düşmeyen, Vakfıkebir Ekmeği ile birleşen Kuymağının tadına doyum olmayan Trabzon’a gidildi.

Okul idaresi, “Trabzon’u şehrini bizlere tanıtan okulumuz meslek dersi öğretmeni Sinan Köse’ye sunumundan dolayı teşekkür ediyoruz.” denildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.217969