Kafkas Üniversitesi’nde Mezuniyet Coşkusu

"Kafkas Üniversitesi’nde Mezuniyet Coşkusu"

Kars Kafkas Üniversitesi Prof. Dr. Abamüslüm Güven Stadyumu’nda KAÜ birimlerince “Genel Mezuniyet Töreni" gerçekleştirildi.

Kafkas Üniversitesi’nde Mezuniyet Coşkusu

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Kafkas Üniversitesi Prof. Dr. Abamüslüm Güven Stadyumu’nda KAÜ birimlerince “Genel Mezuniyet Töreni" gerçekleştirildi.

Törene, Vali Türker Öksüz, Rektör Prof.  Dr. Hüsnü Kapu, İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Kılıç, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, Rektör Yardımcıları, Dekanlar, Genel Sekreter Alparslan Yüce, akademik ve idari personel, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Katılımın yüksek olduğu tören, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Üniversite birincisi Habibe Şahin’in, konuşmasıyla başladı. Daha sonra, Vali Türker Öksüz ve Rektör Prof. Dr. Hüsnü Kapu birer konuşma yaparak öğrencileri tebrik edip bundan sonraki hayatlarında başarı dileklerinde bulundular.

Coşkuyla devam eden mezuniyet töreninde, “Göster Kendini KAÜ” yarışmasında, dereceye giren öğrencilere, Vali Öksüz ve Rektör Güven, belge ve hediyelerini takdim etti.

Törende Fakültelerde dereceye giren öğrencilere plaket ve ödüller verildi. Öğrenciler tarafından kütüğe plaket çakma ve ardından kep atma töreni gerçekleştirildi.

Öğrenciler mezun olmanın sevinci ve coşkusunu bu törende yaşadılar.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.227829