• 24 Ağustos 2019 Cumartesi

KAI Federasyonuna ziyaret

"KAI Federasyonuna ziyaret"

ANKARA ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ASIM BALCI KAI FEDERASYONUNU ZİYARET ETTİ

KAI Federasyonuna ziyaret

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

ANKARA ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ASIM BALCI KAI FEDERASYONUNU ZİYARET ETTİ

Altındağ Belediye Başkan Adayı Asım Balcı, Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu’nu ziyaret etti.

Yönetim kurulu, kadın kolları ve gençlik kollarına bağlı üyelerle birlikte karşılanan Başkan Adayı Asım Balcı, toplantı salonumuzda hemşehrileriyle buluştu.

Asım Balcı, “Altındağ ilçesinde bulunan bütün KARS ARDAHAN VE IĞDIRLI hemşerilerimizin desteğini arkama aldım ve inşallah başta Genel Başkanımız Erdoğan Yıldırım’ın ve sizlerin desteğiyle bu seçimleri büyük bir başarıyla sonuçlandıracağız. Yönetimi ilçemizde hep beraber sağlayacağız. Beraber çalışacağız. Bizler sizlerin destekleriyle buralara gelmek istiyoruz. Bizler daima sizlerle birlikte olacağız. Bu işi beraber başaracağız.” dedi.

KAI Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım da “Bizler bu zamana kadar daima doğrunun ve haklının yanında olmaya çalıştık. Sizlerin bu yolda ne denli doğru biri olduğunu bizler çok iyi biliyoruz. Bu süreçte sonuna kadar bizler sizlerin arkanızdayız ve desteklerimiz sonuna kadar sizlerle beraber. Bizleri kırmayıp buraya gelip bir çayımızı içtiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız.” diye konuştu.

Ziyaret, toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

(BA-BA-S) ANKARA (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.283099