KAI Federasyonunda İstişare Toplantıları Devam Ediyor

"KAI Federasyonunda İstişare Toplantıları Devam Ediyor"

KAI Dernekler Federasyonu Genel Başkan Erdoğan Yıldırım öncülüğünde İbrahim Cengiz ev sahipliğinde Altındağ Belediye Başkanı Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki’nin katılımlarıyla istişare toplantısı düzenledi.

KAI Federasyonunda İstişare Toplantıları Devam Ediyor

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

KAI Dernekler Federasyonu Genel Başkan Erdoğan Yıldırım öncülüğünde İbrahim Cengiz ev sahipliğinde Altındağ Belediye Başkanı Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki’nin katılımlarıyla istişare toplantısı düzenledi.

Toplantıya Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki, KAI Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, Yenimahalle Belediye Başkan Meclis Üyesi Aday Adayı İbrahim Cengiz, KAI Dernekler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Yener Acay, federasyonumuza bağlı derneklerin başkanları ve yüzlerce KAI’lı katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını Genel Başkan Erdoğan Yıldırım yaptı. Yıldırım, “Bizlerin birlikteliğimizi daha güçlü tutmamamız gereken günlerden geçiyoruz. Hangi partiden olursa olsun Meclis Üyesi Aday Adayı olan hemşehrilerimizi her platformda desteklemeliyiz. Bu akşam burada hemşehrimiz İbrahim Cengiz beyi desteklemek için bulunuyoruz. Yenimahalle Adayımız Veysel Tiryaki başkanımıza hemşehrimizi emanet ediyoruz. İstiyoruz ki her belediyede en ikişer üçer hemşehrimiz bizleri temsil etmek için bulunsun. Bunun içinde bizlerin bu dönemde daha bir birliktelik içinde olup hemşehrilerimizi desteklemek zorundayız. Bu istişare toplantımızda bizleri yalnız bırakmayan Başkan Adayımız Veysel Tiryaki başkanımıza sizlerin adına teşekkürlerimizi sünüyoruz.” dedi.

Aday Veysel Tiryaki de “Beni böyle güzide insanlarla, siz değerli hemşehrilerimle buluşturan değerli genel başkanımız Erdoğan Yıldırım’a Meclis Üyesi Aday Adayı İbrahim Cengiz beye teşekkürlerimi iletiyorum. Bizler 3 dönem Altındağ da Belediye başkanlığı yaptık. Bu 3 dönemin sonunda şimdi buradan adayız. Bizleri bu üç dönemde herkes biliyor. Ne yaptık neler yaptık herkes biliyor ve gördü. Altındağ da ne yaptıysak aynısı ve daha fazlasını Yenimahalle’ye yapmak için buradayız. Rabbim izin verirse burada da talibiz. Siz değerli hemşehrilerimizin destekleriyle inşallah başkanlığı kazanıp hep birlikte bu ilçeyi yöneteceğiz.” diye konuştu.

Veysel Tiryaki, Genel Başkan Erdoğan Yıldırım’a, İbrahim Cengiz’e ve toplantıya katılan KAI Dernekler Federasyonu dernek başkanları ve yüzlerce üyesine teşekkür etti.

Program çekilen aile fotoğrafı İle son buldu.

(BA-BA-S) ANKARA (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.232664