• 18 Temmuz 2019 Perşembe

KAIFED’den Birlik Gecesi

"KAIFED’den Birlik Gecesi"

KAIFED Etimesgut’ta binlerce hemşehrisiyle birlik beraberlik gecesi düzenledi

KAIFED’den Birlik Gecesi

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

KAIFED Etimesgut’ta binlerce hemşehrisiyle birlik beraberlik gecesi düzenledi

Geceye Eski Bakanlardan Bekir Bozdağ, Recep Akdağ, Ankara Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, Etimesgut Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Enver Demirel, Etimesgut Belediye Meclis Üyesi Adayı Yener Acay, AK Parti ve MHP İlçe Başkanları, dernek başkanları ve binlerce hemşehri katıldı. Gecenin açılış konuşmalarını Etimesgut KAI Dernek Başkanı Hadi Bilgi yaptı. Konuşmalarında gelenleri selamlayarak sonlandırdı. Akabinde KAI Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım gerçekleştirdi. Yıldırım konuşmasında birlik beraberlik vurgusu yaptı. Seçimlerde desteklerinin geçmişte olduğu gibi bu seçimde de AK Partiden yana olduğunu belirtti. Yıldırım’dan sonra Etimesgut Belediye Demirel Yılmaz gerçekleştirdi. Yılmaz konuşmasında projelerinden, bugüne kadar yaptıklarından bahsetti. Kars Ardahan ve Iğdırlı hemşehrilerinin gerekli desteği vereceğini vurguladı. Enver Demirel’in ardından Ankara Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki söz aldı. Haseki konuşmasına Federasyona teşekkür ederek başladı. Haseki 5 Dönem belediye başkanlığı yaptığı dönemi kısaca anlattı. Ankara’daki projelerinden bahsetti. Karslı Ardahan’la Iğdırlı hemşehrilerinin destek vereceğinden emin olduklarını belirtti. Gecenin sonunda Federasyon Başkanı Erdoğan Yıldırım Mehmet Özhaseki ve Enver Demirele Harakani hazretlerinin sözünün yazdığı tablo hediye ederek gece son buldu.

(BA-BA-S) ANKARA (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.222437