KAKÜV Koleji’nde Ödül Töreni

"KAKÜV Koleji’nde Ödül Töreni"

Kars Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü KAPU, 2018-2019 yılı LGS’de dereceye giren özel KAKÜV Koleji öğrencilerini ödüllendirdi.

KAKÜV Koleji’nde Ödül Töreni

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü KAPU, 2018-2019 yılı LGS’de dereceye giren özel KAKÜV Koleji öğrencilerini ödüllendirdi.

KAKÜV Konferans Salonu’nda düzenlenen ödül törenine, Rektörün yanı sıra KAKÜV Koordinatörü, okul idarecileri, öğretmenler, dereceye giren öğrenciler ve aileler katıldı.

 Törende, Rektör okul yönetimini, öğretmenleri ve öğrencilerle birlikte bu başarıda pay sahibi aileleri tebrik etti. LGS’de 500 tam puanla Türkiye derecesine giren Kemal Can İldiz, 494 puan alarak Şevin Kan ve 490 puan alarak Alptuğ Uçar’a yönetim tarafından altın ve hediyeler takdim edildi.

Ödül töreninin ardından, günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.233126