• 19 Ağustos 2019 Pazartesi

KAKÜV’ün minikleri ağaç dikti

"KAKÜV’ün minikleri ağaç dikti"

Kars Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Kalkınma Vakfı Özel İlkokulu öğrencileri, Minikler Okul Hatıra Ormanına ağaç diktiler.

KAKÜV’ün minikleri ağaç dikti

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Kalkınma Vakfı Özel İlkokulu öğrencileri, Minikler Okul Hatıra Ormanına ağaç diktiler.

Doğa ve ağaç sevgisini miniklerin yüreklerine ilmek ilmek işleyen KAKÜV, her fırsatta ve uygun mevsim koşullarında önemli etkinliklere imza atıyor. Öğrencilerine her ortamda ağaç sevgisini aşılayan, çevre bilinci oluşturan okul idaresi tarafından kurulan Minikler Okul Hatıra Ormanı’nı her geçen gün daha güzelleştirip zenginleştiriyor. Miniklerin okuldaki eğitimlerinin yanında doğaya olan bakış açılarını gelecek nesillere taşımayı şiar ediniyor. Bunun için de her türlü fedakarlıktan kaçınmayarak öğrencilere bu imkanları sunuyor. Ağaç sevgisini en üst seviyeye çıkaran okul idaresi, öğretmen, veli ve öğrenci işbirlikleriyle de gücüne güç katıyor.

Minikler Okul Hatıra Ormanı bugün de filizlenen duygulara öncülük etti. Öğrenciler minik eleriyle diktikleri fidanları can suyuyla besleyip sevgilerini verdiler. Minikler sadece fidan dikmek değil, minik yüreklerinden kocaman dünyaya sevgi tohumlarını da ektiler.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.303881