Kale Cafe’den Kurban Bayramı mesajı

"Kale Cafe’den Kurban Bayramı mesajı"

Kars’ın gözde turizm mekanlarından Kale Cafe, Kurban bayramı dolayısıyla kutlama mesaj yayınladı.

Kale Cafe’den Kurban Bayramı mesajı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars’ın gözde turizm mekanlarından Kale Cafe, Kurban bayramı dolayısıyla kutlama mesaj yayınladı.

Kars’ta hizmete girmesiyle turizm sektörüne canlılık getiren Kale Cafe, sunduğu hizmetler, kaliteli hizmet ve leziz yemekleriyle çokça tercih edilen mekanların başında yer aldı. Yöresel yemekler, aşık dinletisi ve Kafkas gösterileriyle de farklı bir güzellik sunan Kale Cafe, her geçen gün kendini yenileyerek turizm sektöründeki yatırımlarını sürdürüyor.

İşletme sahipleri Mevlüt Özer ve Çetin Sural yayınladıkları kurban bayramı mesajında, “Değerli kardeşlerim Kurban Bayramınız mübarek olsun. Rabbimiz kurbanınızı ve diğer hayr-ü hasenatınızı makbul eylesin. Yüce Mevla’mızdan niyazımız bu bayram vesilesiyle Hazreti İbrahim’in sadakati Hazreti İsmail’in teslimiyeti ve Sevgili Peygamberimizin güzel kulluğu evlerimize dolsun. Bütün İslam aleminin, yurt içinde ve dışında yaşayan vatandaşlarımızın ve Karslı hemşehrilemizin huzur içinde nice bayramlara kavuşmasını Yüce Rabbimizden niyaz ederim. Allah’a emanet olun.” İfadelerine yer verdiler.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) – KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.301962