Kamu Yararına Çalışma Tüm Hızıyla Devam Ediyor

"Kamu Yararına Çalışma Tüm Hızıyla Devam Ediyor"

Denetimli Serbestlik Müdürlüklerince kamu hizmeti cezası kapsamında infaz işlemlerine devam edinilen yükümlüler tarafından 12/01/2019 Pazartesi günü saat 10:30’da Atatürk İlkokulunda program gerçekleştirildi

Kamu Yararına Çalışma Tüm Hızıyla Devam Ediyor

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Denetimli Serbestlik Müdürlüklerince kamu hizmeti cezası kapsamında infaz işlemlerine devam edinilen yükümlüler tarafından 12/01/2019 Pazartesi günü saat 10:30’da Atatürk İlkokulunda program gerçekleştirildi. Programa Kars Cumhuriyet Savcısı Erkan Alanoğlu, Kars İl Milli Eğitim Müdürü Gökhan Altun, Kars Denetimli Serbestlik Müdürü Gülay Gül, Kars Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Kars Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları ve yükümlüler katıldı.

Kars Cumhuriyet Savcısı Erkan Alanoğlu bu programın sosyal sorumluluk projesi olduğunu, kamu yararına çalışma cezalarının amacının cezalar infaz edilirken yükümlülerin topluma kazandırılması ve iyileştirilmesinin sağlanması, aynı zamanda kurumların ihtiyaçlarının yerine getirilmesi olduğunu, bu kapsamda Adalet Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan işbirliği çalışmaları neticesinde sömestr tatili boyunca tüm Türkiye’deki denetimli serbestlik müdürlüklerinde kamu yararına çalışma yükümlülüğü yerine getiren yükümlülerin belirlenecek okullarda bu yükümlülüğü yerine getirmeleri planlandığını belirtti.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.226882