Kars Adeta Göle Döndü!

Kars Adeta Göle Döndü!

Kars’ta akşam saatlerinde etkili olan şiddetli yağmur kentin bazı noktalarını adeta göle çevirdi. İşyerlerinin sular altında kaldığı kentte adeta yağmurdan kurtarma seferberliği başlatıldı

Kars Adeta Göle Döndü!


Kars Adeta Göle Döndü!

KAFKAS HABER AJANSI

Kars’ta akşam saatlerinde etkili olan şiddetli yağmur kentin bazı noktalarını adeta göle çevirdi. İşyerlerinin sular altında kaldığı kentte adeta yağmurdan kurtarma seferberliği başlatıldı. İtfaiye ekipleri ve vatandaşlar tıkanan logarları açmaya çalışırken yayalar ise uzun süre suyun çekilmesini bekledi. Karşıdan karşıya geçemeyenler için de ilginç bir yol bulundu. İtfaiye ekipleri yola taş döşeyerek vatandaşların geçişlerine yardımcı oldular.

Adiden bastıran yağmur günlük yaşamı olumsuz etkiledi. Rüzgarın da etkisiyle görüş mesafesinin yer yer 5 metreye düşmesiyle sürücüler zor anlar yaşadı. Sürücüler arabalarını parka çekerek yağmurun dinmesini bekledi. Şehir merkezinde ise tam bir kargaşa yaşandı. İtfaiye kavşağı olarak bilinen kentin en işlek caddesi Faikbey caddesi üzerinde yayalar, arabalar, görevliler adeta birbirine girdi. Korna sesleri eşliğinde başlayan telaşla birlikte tıkanan logarları açmak için seferberlik başlatıldı.

Yağmurun dinmesinin ardından göllenen caddede bu defa yayalar için çözüm üretilmeye başlandı. İtfaiye aracının önünde yola taşlar dizildi ve itfaiye erlerinin yardımıyla yayalar karşıdan karşıya geçmeye çalıştı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

 
Bu Haberin Manşeti :

Kars Adeta Göle Döndü!
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Kars Adeta Göle Döndü  kars  kars haberleri  sel haberleri  göl  deniz   
<< Önceki Haber Kars Adeta Göle Döndü! Sonraki Haber >>

Kars Adeta Göle Döndü!

DMCA.com Protection Status

Kars Adeta Göle Döndü!

  Yukleme: 0.207291