Kars AGD ve Mekke’nin Fethi

Kars AGD ve Mekke’nin Fethi

Anadolu Gençlik Derneği öteden beri bilgili, inançlı ve çalışkan bir nesil yetiştirmenin gayretinde olan müstesna bir kuruluştur.

Kars AGD ve Mekke’nin Fethi


Kars AGD ve Mekke’nin Fethi

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Anadolu Gençlik Derneği öteden beri bilgili, inançlı ve çalışkan bir nesil yetiştirmenin gayretinde olan müstesna bir kuruluştur. 

Yaptığımız çalışmalar evrene, çevreye, insanlara ve kendine karşı sorumluluklarının farkında; tarihine, çağına ve yarınlara duyarlı; kardeşliğin, merhametin, sevginin ve iyiliğin yaygınlaştırılmasında ve adaletin tesisinde emek sahibi bir gençlik oluşturmanın çabasıdır.

Anadolu Gençlik Derneği mensupları olarak bizler iyinin, doğrunun, faydalının ve adaletin yeryüzüne egemen olması mücahedesinde aynı inancı paylaşan her renkten ve ırktan herkesi kardeş bilirken, hangi renkten ve ırktan olursa olsun tüm mazlumların yanında olmayı da kendimize görev addediyoruz.

Zulüm ve baskıya dayanan siyasi anlayışları, Vicdanları karartacak boyutlara ulaşan eğlence tutkusunu, sömürüye dayanan zenginliği, Ahlaki değerlerden yoksun bilimi, paylaşmayı zarar kabul eden iktisadi tavırları, insanları önemsemeyen teknolojiyi,

Haksızlara karşı ses çıkarmayan bir din anlayışının toplumun çürümesinde ve yok oluşunda en etkili faktörler olarak görüyoruz.Anadolu Gençlik Derneğimizin ilk günden beri geleneksel olarak kutladığı Mekke’nin Fethi Programı bu yıl da 81 şubemizde 600 kadar noktada icra edilmektedir.

Siz değerli misafirlerimizin bu gece burada bizimle bulunuyor oluşu bir duruşun en güzel şekilde ortaya konulmasıdır. Hepinize katılımınızdan ve duyarlılığınızdan ötürü teşekkür ediyoruz.

Anadolu Gençlik Derneği olarak Aralık ayı içerisinde tüm liselerde siyer-i nebi yarışması düzenledik. Bu günde programımızın bitiminde dereceye giren kardeşlerimizin ödüllerini takdim edeceğiz inşallah.

Şehitler Gecemiz, Sarıkamış Şehitlerini Anma Programlarımız, Çanakkale Şehitlerini Anma Programlarımız, Diyarbakır’ın Fethi Programımız, İstanbul’un Fethi Programımız, Kudüs Günü etkinliğimiz ülkemizin her köşesinden sağlanan katılımlarla en güzel şekilde önümüzdeki süreçte de gerçekleşecektir.

Kendi zamanının tanıklığını yaparak kadim olan iyinin gelenekten geleceğe taşınmasındaki köprü görevimiz sürecektir.

Bu güzide programın hazırlanmasında emeği geçen kardeşlerimize ve maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen büyüklerimize teşekkür ederken;

Programımıza teşrif ettiğiniz için, Anadolu Gençlik Derneğimizin çalışmalarına destek olduğunuz için, bu gecede burada bulunarak bir tavrı en güzel şekilde ifade ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyor.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK
Bu Haberin Manşeti :

Kars AGD ve Mekke’nin Fethi
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ
Etiketler :   Kars AGD ve Mekke’nin Fethi haberleri  AGD haberleri  Kars haberleri  mekkenin fehi haberleri   
<< Önceki Haber Kars AGD ve Mekke’nin Fethi Sonraki Haber >>

Kars AGD ve Mekke’nin Fethi

DMCA.com Protection Status

Kars AGD ve Mekke’nin Fethi

  Yukleme: 0.274912