• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu’ndan E-Ticaret Sempozyumu

"Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu’ndan E-Ticaret Sempozyumu"

Ankara’da bulunan Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu bu yıl ilki olacak KAIFED 1. Uluslar arası E-Ticaret Sempozyumu’nu gerçekleştiriyor.

Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu’ndan E-Ticaret Sempozyumu

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Ankara’da bulunan Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu bu yıl ilki olacak KAIFED 1. Uluslar arası E-Ticaret Sempozyumu’nu gerçekleştiriyor.

 Sempozyum 15 Haziran Saat: 09.00-17.00 arası Wyndham Ankara Hotel’de gerçekleştirilecek. Dünya’da 100 Milyar Dolar ülkemizde 4 Milyar Dolar ticaret hacmine sahip e-ticaret platformları artık ticaretin yeni rotası haline gelmiş bulunmaktadır. Bu büyük pazar farkında olan KAIFED Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım bu sene federasyon olarak KAIFED 1. Uluslar arası E-Ticaret Sempozyumu’nu düzenliyor. Sempozyum işlenecek konular arasında Dijital Dünya’nın fırsatları, Türk ürünlerinin Dünya Pazarındaki payı ve özellikle e-ticaret pazarındaki payı, dijital platformlarda ürünlerin satış stratejileri, özellikle dünyada e-ticaret pazarının en büyük payına sahip Amazon.com üzerinden satışların nasıl gerçekleştirileceği yer alacak. Ankara’nın first class hotellerinden biri olan Wyndham Ankara Hotelde business class bir sempozyum gerçekleştireceklerini belirten KAIFED Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım, bu sempozyum için ülkemizde Dijital Dünya alanında, Amazon.com ile ikili anlaşmaları bulunan girişimci, işin uzmanı Ekim Nazım Kaya bizler için Amerika’dan sempozyumda konuşmacı olmak için katılacağını belirtti. Ekim Nazım Kaya’nın yanında bir diğer konuşmacı olarak da hemşerimiz KAIFED İş Geliştirme Komisyonu Koordinatörümüz Seyfettin Boğazlı katılacak. Kendisi sahibi olduğu şirket ile ülke çapında bir çok şirkete yurt dışı ticari danışmanlık ve yurt dışı eğitim danışmanlığı sağlamaktadır.

KAIFED Genel Başkanı Erdoğan Yıldırım; gelişen ve globalleşen yeni dünya düzeninde bizlerinde var olması gerekiyor. Bizler nasıl Ankara’da hemşerilerimizi bir arada tutmayı sağlıyorsak gerçekleştireceğimiz  bu tarz sempozyumlarla hemşehrilerimize ticari faaliyetler konusunda da destek olmaya çalışıyoruz. Kars Ardahan ve Iğdırlı hemşerilerimiz dijital platformlarda yer alarak ticari faaliyet olarak daha da güçlenecek ve isimlerini gerek ülke çapında gerekse de dünya çapında daha kolay duyurabilecekler. Bizler bu sene bu sempozyumun ilkini Ankara’da gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra da hemşerilerimizin yoğun olduğu diğer illerde de bu tarz sempozyumlar düzenlemeye devam edeceğiz. Her şey Kars Ardahan ve Iğdırlı hemşerilerimiz için. 

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.222297