• ÖGEL TEPE REKLAM

Kars Çayı Islahı ve Çevre Düzenleme Projesi

Kars Milletvekili AK Parti MKYK üyesi 65.Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Kars Milletvekili Tarım Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, Kars’ın çehresini değiştirecek, turizme katkı sunacak ola

  • 23 Temmuz 2019 20:49
  • A
  • A

Kars Çayı Islahı ve Çevre Düzenleme Projesi

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Milletvekili AK Parti MKYK üyesi 65.Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Kars Milletvekili Tarım Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, Kars’ın çehresini değiştirecek, turizme katkı sunacak olan Kars Çayı Islahı ve Çevre Düzenleme Projesi’ni yerinde inceleyerek basını bilgilendirme programı yaptılar.

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli'nin 12 Mart 2019 tarihinde Kars’a yapmış oldukları ziyaretleri sırasında kendilerine iletilen taleplerden biri olan Kars Çayı Islahı Projesi, 4,5 milyon lira bedelle yatırım programına alındı.

İşin ihalesinin yapılması için alınması gereken bakanlık ihale izni ve ödenek temini konusu,

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.