Kars Emniyeti’nden Meyve Veren Projeler

"Kars Emniyeti’nden Meyve Veren Projeler"

Kars İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen "ÇOGEP Umutlu Yarınlar İçin Takipteyiz" projesi meyvesini veriyor.

Kars Emniyeti’nden Meyve Veren Projeler

KAFKAS HABER AJANSI

Kars İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk  Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen "ÇOGEP Umutlu Yarınlar İçin Takipteyiz" projesi meyvesini veriyor.

Bu kapsamda çocuklarla sürekli iletişim halinde bulunularak, huzurlu bir yaşam bilincinin oluşması, suç ve suçlu sayısında azalma, çocukların istismar edilmesinin önüne geçilmesi hedefleniyor. Dikkatinin faydasız ve zararlı alışkanlıklardan çekilerek tüm yaşamları için faydalı odaklara yönlendirilmesinin de amaçlandığı projeyle, birlik ve beraberliği sağlayarak aidiyet duygusunun kazandırılması sağlanıyor.

Sosyal amaçlı etkinlikler neticesinde birlik-beraberlik ve kardeşlik duygusunun güçlendirilmesi ve sosyal hayata uyumlarının sağlanması amacıyla 25 çocukla yemek programının ardından, il bulunan tarihi ve kültürel yerlere gezi etkinliği yapıldı.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.325416