• 24 Ağustos 2019 Cumartesi

Kars Emniyetinden Narkorehber Modülü eğitimi

"Kars Emniyetinden Narkorehber Modülü eğitimi"

Sarıkamış İlçesinde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarında görevli toplam 220 kişiye bilgilendirme faaliyeti gerçekleştirildi.

Kars Emniyetinden Narkorehber Modülü eğitimi

KAFKAS HABER AJANSI

Kars İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince; “İçişleri Bakanlığı Uyuşturucu ile Mücadele Politikası” belgesinde yer alan “15. Yerel Yönetimlerin Uyuşturucu ile Mücadelede Etkin Kullanımının Sağlanması” faaliyeti yapıldı. Bu kapsamda; Yerel yönetimlerin ve vatandaşların faaliyetlerimize destek olması ve ihbar mekanizmasını güçlendirmek amacıyla “Narkorehber Modülü” hazırlanarak eğitim faaliyetlerine başlanıldı.

Bu faaliyetler kapsamında 20.11.2018 günü Sarıkamış İlçesinde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarında görevli toplam 220 kişiye bilgilendirme faaliyeti gerçekleştirildi.

Uyuşturucu ticareti yapan, toplum sağlığına ve gençlerimize zarar veren zehir tacirleriyle mücadelemizin her yönüyle kesintisiz olarak devam edeceği bilinmelidir.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.213436