Kars Fen Lisesi 2019 Yılının İlk Başarısına İmza Attı

"Kars Fen Lisesi 2019 Yılının İlk Başarısına İmza Attı"

TÜBİTAK 2019 Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması sonuçları açıklandı. Kars Fen Lisesi biyoloji ve matematik alanlarında yapmış olduğu projelerle Erzurum Bölge Sergisi’ne katılmaya hak kazandı.

Kars Fen Lisesi 2019 Yılının İlk Başarısına İmza Attı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

TÜBİTAK 2019 Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması sonuçları açıklandı. Kars Fen Lisesi biyoloji ve matematik alanlarında yapmış olduğu projelerle Erzurum Bölge Sergisi’ne katılmaya hak kazandı. Biyoloji alanında Leyla Havadar isimli öğrenci matematik alanında ise Kenan Uludağ ve Ata Can Taştan isimli öğrencilerin projeleri seçici kurul tarafından TÜBİTAK Erzurum Bölge Sergisi’nde projelerini anlatmak ve tanıtmak amacıyla davet edildi. 25-28 Şubat 2019 tarihlerinde öğrenciler danışman öğretmenleri Berrin Takçı ve Erdem Özal Yamen eşliğinde Erzurum’ da ilimizi temsil edeceklerdir.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.227002