• 21 Ağustos 2019 Çarşamba

Kars İşadamları Derneği (KAİAD) kuruldu

"Kars İşadamları Derneği (KAİAD) kuruldu"

Kars’ta inşaat sektöründe faaliyet gösteren işadamları tarafından kısa adı (KAİAD) olan Kars İşadamları Derneği kuruldu.

Kars İşadamları Derneği (KAİAD) kuruldu

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars’ta inşaat sektöründe faaliyet gösteren işadamları tarafından kısa adı (KAİAD) olan Kars İşadamları Derneği kuruldu.

İş adamı Osman Ayağ, başkanlığında kurulan KAİAD’ın oluşumunda, Kars’ta faaliyet gösteren yapsatçılar, inşaat malzemesi alım satımı yapanlar ve tedarikçileri bulunuyor.

Birlik ve beraberliğin amaçlandığı derneğin hedefleri arasında özelikle inşaat sektörünün daha da canlandırılması, tüm alımların dernek üzerinde sağlanması, çeşitli teşvik ve iskontoların sağlanmasının yanı sıra sektörde hep birlikte yeni projelerin hazırlanarak, yeni bir yol haritasının çizilmesi olduğu belirtildi.

Üye sayısının 300 ile 400 arasında olacağı da belirtilen derneğin dün gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısının ardından çalışmalarına başladığı ve ilk etapta tam teşekküllü bir dernek binası açmak olduğu bildirildi.

İşadamı Osman Ayağ’ın yönetim kurulu başkanı olduğu Kars İş Adamları Derneği’nin

kurucu üyeleri ise Güven Maçi, Tarkan Turan, İsmail Ağaç, Mühittin Sayın, Ozan Ömeroğlu, Metin Ayağ, Ferhat Şur, Emre Koçali, Ferhat Torunoğlu, Mahmut Boçnak’tan oluştu.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.253924