Kars Lokantacılar Esnaf Odası’ndan tarihi toplantı

"Kars Lokantacılar Esnaf Odası’ndan tarihi toplantı"

Turizmde lokanta esnafının gelişmesi için Kars Lokantacılar Odası Başkanı Subutay Kılıç, kurum müdürlerini Kars esnafıyla buluşturdu.

Kars Lokantacılar Esnaf Odası’ndan tarihi toplantı

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Turizmde lokanta esnafının gelişmesi için Kars Lokantacılar Odası Başkanı Subutay Kılıç, kurum müdürlerini Kars esnafıyla buluşturdu.

Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Toplantı Salonu’nda düzenlenen programa; İl defterdar vekili Suzan Gürbüz, İl milli eğitim müdürü Gökhan Altun, İl sağlık müdürü Zakir Lazoğlu, İl tarım ve orman müdürü Hüseyin Düzgün, Çalışma ve iş kurumu il müdürü Yusuf Bulut, İl sanayi ve teknoloji müdür yrd. Sedat Baştımar, Serka genel sekreter vekili Oktay Güven, İl kültür ve turizm müdürü Hakan Doğanay, Kars belediye başkanlığı veteriner müdürü Ejder Kurtbaş, Kars belediye başkanlığı zabıta müdürü Ahmet İli, Ticaret il müdürlüğü temsilcisi mehmet Bey, Kosgeb il müdürlüğünden Meryem Algen, Kars esnaf ve sanatkarlar odaları birliği başkanı Adem Burulday, Kars kasaplar esnaf odası başkanı Servet Özyılmaz, Kars otel kehveciler odası başkanı Ayhan Nebioğlu ve ilgili esnaflar katıldı.

Kars Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Subutay Kılıç, Kars esnafının kalkınması, yenilikleri yakalaması noktasında büyük adımlar attığını, turizme hizmet noktasında ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini söyledi.

Kılıç ve kurum müdürlerinin konuşmaları ve toplantının genel ve detaylarını videodan izleyebilirsiniz.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.214242