• ÖGEL TEPE REKLAM

Kars’ta 4 köy daha kilit parke taşına kavuştu

KÖYDES PROJESİ KAPSAMINDA 4 KÖYDE DAHA KİLİT PARKE TAŞI YAPIM ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

  • 04 Kasım 2019 13:28
  • A
  • A

Kars’ta 4 köy daha kilit parke taşına kavuştu

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

KÖYDES PROJESİ KAPSAMINDA 4 KÖYDE DAHA KİLİT PARKE TAŞI YAPIM ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Köylerin Altyapısının Desteklenmesi (KÖYDES) Projesi Ödeneğinin İller Ve İlçeler Bazında Dağılımına, Kullandırılmasına, İzlenmesine Ve Denetimine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Karar gereğince tahsis edilen 2019 Yılı KÖYDES ödenekleri kapsamında Kars Merkeze bağlı 4 köyde yapılan köy içi kilit parke taşı yollar bitirilerek vatandaşların hizmetine sunuldu.

Köy yollarının kalite ve standartlarının yükseltilmesi amacıyla Kars Merkeze bağlı Küçükboğatepe, Kocabahçe, Başkaya ve Hasçiftlik köylerinde kilit parke taşı yapım çalışmaları tamamlandı. 4 köyde toplamda 24 bin 700 metrekare kilit parke taşı yapılan köylerimizde vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirerek, Vali Türker Öksüz ve diğer yetkililere teşekkür ettiler.

2019 yılı KÖYDES Projesi kapsamında köy içi kilit parke yol yapım çalışmaları devam eden 9 köyümüzdeki çalışmalar da en kısa sürede bitirilerek vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. 

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.