• ÖGEL TEPE REKLAM

Kars’ta Yerel Marketler Tüm Gıda İhtiyaçlarınızı Kurye Desteği İle Evinize Kadar Getirecek

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK Kars’ta Yerel Marketler Tüm Gıda İhtiyaçlarınızı Kurye Desteği İle Evinize Kadar Getirecek

  • 27 Mart 2020 01:23
  • A
  • A

Kars’ta Yerel Marketler Tüm Gıda İhtiyaçlarınızı Kurye Desteği İle Evinize Kadar Getirecek

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Ticaret ve Sanayi Odası #Evindekal kampanyasına destek olmak amacıyla yerel marketleri organize ederek satın alınan ürünlerin kurye desteği ile müşterilerin evlerine kadar götürme hizmeti başlattı. Kars Merkezde faaliyetlerini yürüten yerel marketler bünyelerinde oluşturmuş oldukları telefon ve Whatsapp hattı ile müşterilerin satın aldıkları ürünleri evlerine kadar götürecekler.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Ertuğrul Alibeyoğlu; “Covid-19 virüsle mücadele kapsamında ülke genelinde başlatılan #Evindekal kampanyasının ilimizde de etkin olarak yürütülebilmesi ve vatandaşlarımızın sağlığı için yerel marketlerimizi organize ederek bu kampanyayı başlattık. Buradan kampanyamıza desek veren tüm esnaflarımıza teşekkür etmek istiyorum. Bu hizmet belki de esnaflarımıza fazladan külfet getirecektir. Ama esnaflarımız hiç düşünmeden kampanyamıza entegre oldu ve vatandaşlara hizmet için gerekli çalışmalarını başlattı.” Sözlerine yer verdi.

Başkan Alibeyoğlu tüm vatandaşlarımızı #Evindekal kampanyasına destek vermeye, zaruri ihtiyaç olmadığı süreye herkesi evlerinde kalmaya davet etti.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.