Kars Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Eğitime Destek

"Kars Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Eğitime Destek"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin(TOBB) Finansmanı ve destekleri ile Odamız Organizatörlüğünde yaklaşık olarak 1000 öğrenciye eğitim yardımı yapıldı.

Kars Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Eğitime Destek

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin(TOBB) Finansmanı ve destekleri ile Odamız Organizatörlüğünde yaklaşık olarak 1000 öğrenciye eğitim yardımı yapıldı.

Özellikle kırsal bölgelerde bulunan okullara sağlanan eğitim yardımları, 1000 öğrencinin eğitim ve kırtasiye ihtiyaçlarını gidermek üzere TOBB’un ve Kars Ticaret ve Sanayi Odası’nın(KATSO) destek ve katkıları ile yapıldı.

Konu hakkında açıklama yapan Başkan Ertuğrul ALİBEYOĞLU,     “Kars Ticaret ve Sanayi Odası’nın eğitime sunacağı yardım ve katkılar her zaman sürecektir. Bu bir sosyal sorumluluğun gerekliliğidir.” İfadelerine yer verdi. Ayrıca katkı ve desteklerinden dolayı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na şükranlarını ileten Başkan ALİBEYOĞLU, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği her zaman ve her dönem eğitimin ve ihtiyaç sahibi ailelerin yanında durmuş desteklerini esirgememiştir. TOBB’un yaptığı okullarda günümüzde binlerce öğrenci eğitim görmekte ve yine TOBB’un vermiş olduğu destekler sayesinde binlerce ihtiyaç sahibi aile nefes almaktadır. TOBB’un eğitime vermiş olduğu destekler göz ardı edilemez.” Sözlerini dile getirdi.

Okul idarecileri, yeni eğitim öğretim döneminde, TOBB ve KATSO katkılarıyla yapılan eğitim yardımı kapsamında, öğrencilere dağıtılan kırtasiye malzemelerini alırken, öğrenciler adına teşekkürlerini ve memnuniyetlerini dile getirdiler.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.288292