Kars Turizmine Çöp Atmayın!

"Kars Turizmine Çöp Atmayın!"

Kafkas Haber Ajansı (KHA) Yazarı, Kar’s Otel Genel Müdürü Mehmet Duman, Oda TV yazarı Salih Seçkin Sevinç’in “Adeta Çöp Yiyorsunuz” yazısına sert tepki göstererek “Kars Turizmine Çöp Atmayın!” dedi.

Kars Turizmine Çöp Atmayın!

KAFKAS HABER AJANSI

Kafkas Haber Ajansı (KHA) Yazarı, Kar’s Otel Genel Müdürü Mehmet Duman, Oda TV yazarı Salih Seçkin Sevinç’in “Adeta Çöp Yiyorsunuz” yazısına sert tepki göstererek “Kars Turizmine Çöp Atmayın!” dedi.

Duman yazısında şu ifadelere yer verdi:

Yazar Salih Seçkin Sevinç, ‘Adeta Çöp Yiyorsunuz’ yazısında Kars turizmini sert ifadelerle  baltalayan sözde  bir köşe yazısı  ele alarak Kars halkını, turizmcileri derinden üzen ve Kars esnafını da aynı zamanda zan altında bırakan bir yazı yazarken, bu duruma seyirci kalmaya gönlümüz el vermedi.

On gündür romanı için Kars’ta olduğunu ifade eden yazar, yazısında ismini yazdığı şahısların her ne hikmetse ‘kaçak misafirhaneyle’ ve anıtlar kurulundan izin alamadıklarından dolayı açılmayan bir restoranın, Kars gastronomisini düzelteceğini ifade ediyor.

Bizler Kars turizmi için yıllardır hep birlikte çaba göstererek turizmi bu noktaya getirdik. Böyle ucuz yazıların Karslı esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı töhmet altında bırakması kabul edilemez!

Bu yazılan yazı samimiyetten uzak ve eleştiriden ziyade hakarettir. Yazıyı kaleme almasını isteyen şahıslar zaten yazı da ifade edilmektedir. Kars halkına ve turizmde faaliyet gösteren tüm işletmeleri zan altında bırakmak Kars turizmini yerle bir etmek demektir. Dileriz ki Kars Valiliği, Kars Belediyesi bu duruma tepkisiz kalmaz.

Öyle duyumlar üzerine bir şehri karalayıp, sonra falan filan kişi restoran açacak şehir düzene girecek sözleri merdiven altı reklam kokan hareketlerdir. Reklamlarını Kars turizmini baltalayacak şekilde yapılmasını isteyenlere  altını çizerek bir kez daha ifade ediyoruz! Bu yazı Kars’a hakarettir!

KARS TURİZMİNİN GELİŞMESİ BUGÜN YALAN VE İFTİRA ATACAK  KADAR CÖMERT OLDUĞUNUZ KARSLILAR TARAFINDAN GELİŞTİ.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.233352