Kars Ülkü Ocaklarından 23 Nisan Etkinliği

"Kars Ülkü Ocaklarından 23 Nisan Etkinliği"

Kars Ülkü Ocakları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çocuklara balon dağıttı.

Kars Ülkü Ocaklarından 23 Nisan Etkinliği

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

Kars Ülkü Ocakları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çocuklara balon dağıttı.

Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Güngör, “Aziz milletimizin iradesinin tecelli edip somutlaştığı yer olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. yıldönümünü haklı bir gurur ve kıvançla kutluyoruz. Bu Tarihi gün Yıllardır üç kıtada evlatlarını kaybetmiş, sayısız göçlerle büyük acılar çekmiş Türk milleti için, verilecek coğrafya parçasının, dönülecek yurt toprağının ve kaybedilecek insanımızın kalmadığının da milletimiz adına nihai kararıdır.Bu itibarla Türkiye Büyük Millet Meclisi, yalnızca yasama yetkisine haiz bir kurum olarak görülmemelidir. Yüce Meclisimiz, aynı zamanda Son Vatanımızın güvencesi, Cumhuriyet modernleşmesinin fikri kaynağı, toplumu gerçek demokrasiye inandıran bir okul ve tıpkı ilk meclis gibi milletine yol gösteren bir rehber olmalıdır. Türk milletinin egemenlik yetkilerini doğrudan doğruya kullanmaya başlamasının miladı olan 23 Nisan tarihi, aynı zamanda geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımız için de Bayram olarak kutlanmaktadır.Bu vesileyle yarının büyükleri sevgili çocuklarımızın bayramını kutluyor, sağlıklı, huzur” dedi.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.227324