• 20 Temmuz 2019 Cumartesi

Kars Valisinin Eşi Çocuklarla Kütük Ev’de buluştu

"Kars Valisinin Eşi Çocuklarla Kütük Ev’de buluştu"

KARS VALİSİ TÜRKER ÖKSÜZ’ÜN EŞİ MERAL ÖKSÜZ, ÇOCUK EVLERİNDE KALAN ÇOCUKLARI AĞIRLADI

Kars Valisinin Eşi Çocuklarla Kütük Ev’de buluştu

KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

KARS VALİSİ TÜRKER ÖKSÜZ’ÜN EŞİ MERAL ÖKSÜZ, ÇOCUK EVLERİNDE KALAN ÇOCUKLARI AĞIRLADI

Vali Türker Öksüz’ün eşi Meral Öksüz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı ‘Çocuk Evleri’nde kalan çocuklar ile Sarıkamış Kütük Ev’de bir araya geldi.

Meral Öksüz, çocukların eğitim-öğretim yılının birinci dönemdeki başarılarını tebrik etmek, ikinci dönemde daha başarılı olmaları için moral ve motivasyonlarını arttırmak ve bazı çocuklarında doğum günlerini kutlamak amacıyla kahvaltı programı düzenledi.

Sarıkamış Kütük Ev’de düzenlenen kahvaltıda çocuklar ile yakından ilgilenen Öksüz, çocukların isteklerini dinledi ve çeşitli hediyeler verdi. Daha sonra Öksüz öncülüğünde çocuklar kar üzerinde piknik yaparak, telesiyeje binerek, kayak yaparak gönüllerince eğlendiler ve keyifli vakit geçirdiler. Çocuklar, Öksüz’ün kendilerine vakit ayırıp ilgilendikleri için teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Vali Türker Öksüz’ün eşi Meral Öksüz’ün düzenlediği kahvaltı programında; Sarıkamış Kaymakamı, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü’nün eşleri de Hanımefendiye eşlik etti.

(BA-BA-S) GAZİ KARS (KHA) / KAFKAS HABER AJANSI / BEDİR ALTUNOK

İlk Yorum Yapan Siz Olun!


Yorum Ekle

Haber Bülteni için kayıt olun

Haber Bültenimize katılın ve gelen kutunuzdan güncel haberleri anlık alın. Size spam göndermeyiz ve gizliliğinize saygı duyarız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
  Yukleme: 0.227392